Cmimi : €999,00 Tirane criton
11-09-18 6 Hits


Shiten 9 kompjutera
10 monitore
8 karrike
8 postacione
1 Switch

Ali Demi


  Send Message


QR code

Related ads

pc gaming

SHITET NJESI KOMPJUTERI GAMING PC KASE ALUMINI A4TECH ME DRITARE CPU -> FX 8320 COOLER => COOLERMASTER 412 RAM=> HYPER X FURY 16GB ( 4*4) GPU=> SAPHIRE R9280X SSD=> 120 GB HDD=> 1 TERABYTE PSU => CORSAIR 750 (80 PLUS GOLD ) MAINBOARD=> GIGABYTE 970 A-UD… Tirane

Tirane, shes Laptop Lenovo B50-30 300 Euro

Lenova B50-30 CPU: intel N2830 2.16G RAM: 4G HDD: 500G SSD: -- SSHD: -- LAN: 100M/1000M ODD: DVDRW Display: 15.6" HD LED Battery: 4 cell OS: DOS Laptopi eshte shum shum pak i perdorur Cmimi 300 Euro i diskutueshem Nr Kontakti: 0698336269 Cel. :… Tirane

Laptop HP Pavilion G6 core i3 (2014)

. RAM 4 GB DDR3 Proc: Core i3 GEN IV, 2.5 GHZ turbo. HDD:. 320 GB Karte Grafike: 1.7 gb Intel përbashkët (Intel HD Graphics 3000). Ekrani:. 15.6 "Full HD LED bokset Dolby, volum i Naltë DHE cilesor 2 port USB 3.0. 2 port USB 2.0 1 port HDMI.… Tirane

IPad AIR RETINA MINI-2-Wi-Fi PERFEKT(si i ri)

IPad AIR RETINA MINI-Wi-Fi PERFEKT I BARDHE MEMORIE 16GB SI I RI, PA ASNJE GERVISHTJ ska pak qe esht bler ne dyqan ne kuti me flet garanci 1vjecare,me fatur ''PERFEKTE'' OKAZION-280€ MEMORIA 16 GB 0698864885 Shoqerohet me karikues Original- Fishe,… Tirane

Tirane, shes PC+Monitor Fujitsu Celsius W510 500 euro :0672223094

Workstation: Fujitsu Celsius W510 Me 6 muaj garanci është workstation i avancuara per video dhe foto ne HD Mundësuar nga një procesor Intel ® Xeon® dhe një profesionist NVIDIA Quadro® 2000 Cel. : 0672223094 Tirane

 
Report this ad