Shesim salla interneti Shesim salla interneti

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €999,00

Shiten 9 kompjutera 10 monitore 8 karrike 8 postacione 1 Switch

Shiten 9 kompjutera 10…

3.1. Laptop HP Pavilion 17,3 HD, te rinj ne kuti.Core i3, Ram 6Gb,Hdd 750Gb;Win 8 i licensuar - 569€ 3.1. Laptop HP Pavilion 17,3…

Tirane
 • Publish Date: 08-02-18

HP Pavilion me Gjenerate te re Do it all, without fail—play with confidence, using a super-reliable, feature-packed PC with a large color display. 4th generation Intel Core i3-4000M Processor 2.4GHz 3MB Cache Processor6GB DDR3L SDRAM (2 DIMM) Maximum…

HP Pavilion me Gjenerate te re…

12.2.HARD Disqe Te Rinj Portable me usb 3,0 kapacitet 500Gb ; 1Tb ; 3Tb; importuar nga USA - 49€, 72€ dhe 139 12.2.HARD Disqe Te Rinj…

Tirane
 • Publish Date: 08-02-18

Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi te larte komunikimi ->Usb 3,0Kompatibel me XP,Vista,Win 7; Win 8: MacOs;Linux etjProdukte origjinale te markave me prestigjoze per storage drives.Sasi e limituar.Cmimet e padiskutueshme.Si gjithmone perfiton kush e merr vesh i…

Te Rinj Ne Kuti Me shpejtesi…

 

Shes 3 njesi qendrore kompjuteri,hp compaq Shes 3 njesi qendrore…

Tirane
 • Publish Date: 30-09-17
 • Cmimi: €70.000,00

Shes 3 cope njesi qendrore HP COMPAQ,DDR2,PROCESOR 3000,RAM 2 G DHE HARDDISKU 160 G.CMIMI I SHITJES 70000 LEKE TE VJETRA COPA.SHITEN VECAS OSE SE BASHKU.CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM

Shes 3 cope njesi qendrore HP…

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218 ,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS…

Tirane
 • Publish Date: 30-08-17

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS ON SALE **+27743305218 OTHER BRANCHES ARE IN PRETORIA AREAS,RANDFONTEIN,MABOPANE STATION,SOSHANGUVE,MABOPANE,HATFIELD,BROOKLYN,SUNNYSIDE,ARCADIA,MENLYN,MENLO PARK,SOWETO,MIDRAND,TEMBISA,ATTERIDGEVILLE,LAUDIUM,WEST…

,,,QUICKEST,CHEAP,LEGAL PILLS…

,call +27743305218 for Abortion pills,tsakane,duduza,boksburg,brakpan,nigel ,call +27743305218 for…

Tirane
 • Publish Date: 30-08-17

,call +27743305218 for Abortion pills,tsakane,duduza,boksburg,brakpan,nigel We Help You Abort / Terminate an un-wanted pregnancy Today. That is what we do for you, especially if you stay around Gauteng. It is very quick and pain free. It is 98%…

,call +27743305218 for…

 

PC DELL OPTIPLEX 390 SERIES PC DELL OPTIPLEX 390 SERIES

Tirane
 • Publish Date: 28-02-17
 • Cmimi: €560,00

Shitet kompjuter , totalisht i kompletuar , monitor, mouse RAZER DIAMONDBACK , tastier , kufje. PC perfekt per cdo perdorim , por shum i mir per gaming . Ram:4gb HDD:500 gb Procesori: Intel Core CPU@3.10 GHz 64 Bit Karta Grafike: Nvidia Ge Force GT 730…

Shitet kompjuter , totalisht i…

Shes paisje per salle interneti Shes paisje per salle…

Tirane
 • Publish Date: 24-01-17
 • Cmimi: €1.500,00

Shes biznesin tim ,internet kafe.PC Dell -Intel(R) Core (TM)2 CPU RAM 4.00 GB Monitor Lenovo 22 inc Print RICOH - Aficio MP 171 - 1 PC & MOnitor 11 ,tastier ,maus ,kufje,kamera/

Shes biznesin tim ,internet…

pc gaming pc gaming

Tirane
 • Publish Date: 19-10-16
 • Cmimi: €730,00

SHITET NJESI KOMPJUTERI GAMING PC KASE ALUMINI A4TECH ME DRITARE CPU -> FX 8320 COOLER => COOLERMASTER 412 RAM=> HYPER X FURY 16GB ( 4*4) GPU=> SAPHIRE R9280X SSD=> 120 GB HDD=> 1 TERABYTE PSU => CORSAIR 750 (80 PLUS GOLD ) MAINBOARD=> GIGABYTE 970 A-UD…

SHITET NJESI KOMPJUTERI GAMING…

Tirane   19-10-16 pc gaming €730,00
 

Shes laptop Shes laptop

Tirane
 • Publish Date: 08-09-16
 • Cmimi: €800,00

Shes Laptop te markes ACER V 15 me parametra shume te mire: 8GB memorie, Intel Core i5. Eshte me garanci deri ne muajin janar te vitit tjeter, pothuaj i paprekur,ne gjendje perfekte, me pamje te jashtme ngjyre alumini. Shoqerohet me kutine e ambalazhit…

Shes Laptop te markes ACER V…

Tirane   08-09-16 Shes laptop €800,00