Tirane, shes Liber 1.200 Leke Tirane, shes Liber 1.200 Leke

Tirane
  • Publish Date: 01-12-15

Shes librin bazat e marketingunt.Libri eshte pothuajse I paperdorur. Cel. : 0699379396

Shes librin bazat e…

Tiranë, shes Libra - Fjalorë 50 Euro secili Tiranë, shes Libra - Fjalorë…

Tirane
  • Publish Date: 24-11-15

Shes 2 Fjalorë (të rinj për nga mirëmbajtja, pasi nuk janë përdorur se kam 2 palë) të autorit, prof. Niko Gjini: Greqisht - Shqip i vitit 1993 dhe Shqip - Greqisht i vitit 1998. Të dy fjalorët janë botuar në Janinë (Greqi) dhe kushtojnë 50 Euro secili. Të…

Shes 2 Fjalorë (të rinj për…

Tirane, shes Librin Managing Digital Firm 1.700 Leke Tirane, shes Librin Managing…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Kam per shitje librin "Managing Digital Firm" per vleren 1700 lekeve. Cel. : 066 21 67 096

Kam per shitje librin…

 

Tirane, Liber ne Shitje - Cmimi 1000 Leke Tirane, Liber ne Shitje -…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Nje liber shume i vlersuar nga mjek , spesjalist te fushes qe do ju ndimoje te ktheheni ne peshen tuaj ideale ! Cel. : 0685632272

Nje liber shume i vlersuar nga…

Tirane, shes Shes filma dhe lojra te ndrryshme Leke Tirane, shes Shes filma dhe…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shes 680 filma me cilsi audio dhe video maksimale pasi mendohej te hapej nje videoteke ne Tirane. Filmat jane te kategorive te ndrryshme me dvd cilsore disa gjuheshe dhe audio te gjitha me titra shqip. Jane dhe 400 filma me cilsi blu ray 8 deri ne 30 GB…

Shes 680 filma me cilsi audio…

Tirane, shes Shes fjalor I Kimise 1.000 Leke Tirane, shes Shes fjalor I…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Cel. : 0696337086 / 0697256638

Cel. : 0696337086 / 0697256638

 

Tirane, shes Liber 1.200 Leke Tirane, shes Liber 1.200 Leke

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shes librin bazat e marketingunt.Libri eshte pothuajse I paperdorur. Cel. : 0699379396

Shes librin bazat e…