Mercedez Benz Mercedez Benz

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €4.500,00

Mercedes Benz Avangard motor EVO.Kamio Automatike Full opsion.190.000 km.Viti prodhimit fund 2004.

Mercedes Benz Avangard motor…

Tirane   08-10-18 Mercedez Benz €4.500,00

C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo ardhur me dogan te PAGUAR C klas 230 BENZIN-Gaz i sapo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.400,00

C klas 230 Kompresor Benzin-Gaz i Sapo ardhur nga GJERMANIA me Dogane te PAGUAR Edicjon Sport , Sensor Parkimi Para-Mbrapa , BAXHO Xhami pare Termik , Tapiceri LEKURE , AUTOMAT, Vit 1999 , me 174000 KILOMETRA, PERDE Mbrapa ORIGJINALE , Sedilje me ngrohje…

C klas 230 Kompresor…

Mercedes-Benz G 350 Mercedes-Benz G 350

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €4.000,00

Mercedes-Benz G-Modell Station G 350 BlueTec

Mercedes-Benz G-Modell Station…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: G 350

Year: 1995

Kilometers: 197000

Body type: Hatchback

Drivetrain: 4 x 4

Transmission: Automatic

Color: Black

Fuel Type: Diesel

Type: Used

 

Shes makine Renault Megane Scienic ne gjendje te mire pune Shes makine Renault Megane…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €85.000,00

Shes makine Renault ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me dokumente ok. Ne gjendje te mire pune

Shes makine Renault ne…

Peugeot 207, 1.4 Benzine viti prodhimit 08/2009 me 64.000 km Automatike (Tronic) Peugeot 207, 1.4 Benzine…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500.000,00

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE , Prodhim i 8/2009 tip tronik, (automatike dhe manuale) me 70000 km. Makina eshte perdorur nga nje zonje me zero km dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, Shitet per aresye emigrimi,

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE ,…

For sale by: Owner

Make: Peugeot

Model: 207

Year: 2009

Kilometers: 70000

Body type: Other

Transmission: Automatic

Color: Grey

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Mercedes-Benz / C-Class 200CDI Mercedes-Benz / C-Class 200CDI

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.600,00

Shitet Mercedes Benz C-Class, C200 CDI Elegance. E mbajtur me shume kujdes dhe ne gjendje shume te mire, e sjelle nga gjermania, jo per arsye tregtie. Te 4 Amortizatoret te rinje te nderuar para 7 muajsh (Monroe). Makina ndihet shume komode kur udheton.…

Shitet Mercedes Benz C-Class,…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: C-Class 200CDI

Year: 2002

Kilometers: 218

Transmission: Manual

Color: Grey

Fuel Type: Diesel

Type: Used

 

shitet shitet

Qarku i Tiranës
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1.700,00

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti 1994, me kondicioner, gjendje motorike dhe gjenerike e perkryer, Cmimi 1700 euro i padiskutushem. cel:0682092052 Tirane

Shitet Benz 2500 Cclass, Viti…

Qarku i Tiranës   11-09-18 shitet €1.700,00

Range Rover 2.5 TDI Range Rover 2.5 TDI

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 13-08-17
 • Cmimi: €4.500,00

Shes Land Rover Range Rover BLACK EDITION 2.5 nafte (2499cc),Viti 2001.Me 260'000 Km 1000% origjinale. Une jam dora e dyte dhe automjeti eshte blere ne Gjermani me dogane te paguar, gjithashtu disponon liber servisi dhe shum fatura sherbimesh tek Land…

Shes Land Rover Range Rover…

For sale by: Owner

Make: Land Rover

Model: Land Rover Range Rover

Year: 2001

Kilometers: 275000

Body type: SUV. crossover

Transmission: Automatic

Color: Black

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Ford Ford

Tirane
 • Publish Date: 19-05-17
 • Cmimi: €2.100,00

Makine ekonomike ja vlen

Makine ekonomike ja vlen

Tirane   19-05-17 Ford €2.100,00
 

SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE…

Tirane
 • Publish Date: 09-05-17
 • Cmimi: €20.000,00

Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-Gaz Full Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. Shkembimi me apartament ose dyqan te ri ne qender te Tiranes eshte i mundshem,…

Shitet nga pronar shqiptar…