Rulot FAST FOOD Rulot FAST FOOD

Tirane
  • Publish Date: 10-02-16
  • Cmimi: €5.000,00

OKAZION Shitet ose nderrohet rulot fast food. E rinovuar totalisht me te gjitha te reja, pajisjet te gjitha Doner,friteze, ngrohese patatesh, zgare, tostier,te gjitha me gaz dhe te paperdorura+ 2 thika doneri,spatulla, kapese patatesh te gjitha te reja +…

OKAZION Shitet ose nderrohet…

For sale by: Owner

Make: Ford

Model: transit

Year: 1995

Kilometers: 50000

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Manual

Color: White

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Tirane   10-02-16 Rulot FAST FOOD €5.000,00