Mercedez Benz Mercedez Benz

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €4.500,00

Mercedes Benz Avangard motor EVO.Kamio Automatike Full opsion.190.000 km.Viti prodhimit fund 2004.

Mercedes Benz Avangard motor…

Tirane   08-10-18 Mercedez Benz €4.500,00

Shes makine Renault Megane Scienic ne gjendje te mire pune Shes makine Renault Megane…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €85.000,00

Shes makine Renault ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me dokumente ok. Ne gjendje te mire pune

Shes makine Renault ne…

Peugeot 207, 1.4 Benzine viti prodhimit 08/2009 me 64.000 km Automatike (Tronic) Peugeot 207, 1.4 Benzine…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500.000,00

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE , Prodhim i 8/2009 tip tronik, (automatike dhe manuale) me 70000 km. Makina eshte perdorur nga nje zonje me zero km dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike, Shitet per aresye emigrimi,

SHITET PEUGEOT 207 , BENZINE ,…

For sale by: Owner

Make: Peugeot

Model: 207

Year: 2009

Kilometers: 70000

Body type: Other

Transmission: Automatic

Color: Grey

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

 

Mercedes-Benz / C-Class 200CDI Mercedes-Benz / C-Class 200CDI

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €3.600,00

Shitet Mercedes Benz C-Class, C200 CDI Elegance. E mbajtur me shume kujdes dhe ne gjendje shume te mire, e sjelle nga gjermania, jo per arsye tregtie. Te 4 Amortizatoret te rinje te nderuar para 7 muajsh (Monroe). Makina ndihet shume komode kur udheton.…

Shitet Mercedes Benz C-Class,…

For sale by: Owner

Make: Mercedes-Benz

Model: C-Class 200CDI

Year: 2002

Kilometers: 218

Transmission: Manual

Color: Grey

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Ford Ford

Tirane
 • Publish Date: 19-05-17
 • Cmimi: €2.100,00

Makine ekonomike ja vlen

Makine ekonomike ja vlen

Tirane   19-05-17 Ford €2.100,00

SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE…

Tirane
 • Publish Date: 09-05-17
 • Cmimi: €20.000,00

Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-Gaz Full Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. Shkembimi me apartament ose dyqan te ri ne qender te Tiranes eshte i mundshem,…

Shitet nga pronar shqiptar…

 

Toyota Aygo 1.0L VVT-i Viti 2006, Toyota Aygo 1.0L VVT-i Viti…

Tirane
 • Publish Date: 07-05-17
 • Cmimi: €2.700,00

Shitet: Toyota Aygo Motori(CC):1.0L VVT-i Tipi Karburantit: Benzine Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Manuale 134,000 km Ngjyra e Jashtme: e Kaltert Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendja Motorike, Dhe Xhenrike, Shume Te Mire Me Dogane Te…

Shitet: Toyota Aygo…

New Beetle 1.9L TDi Nafte Viti 2000 New Beetle 1.9L TDi Nafte Viti…

Tirane
 • Publish Date: 07-05-17
 • Cmimi: €2.100,00

Shitet: New Beetle Motori(CC):1.9L TDi Viti Prodhimit: 2000 Tipi Karburantit: Nafte Transmisioni: Manuale 179,000 km Ngjyra e Jashtme: e zeze Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendje Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.

Shitet: New Beetle…

Shes autobus Shes autobus

Tirane
 • Publish Date: 11-10-16
 • Cmimi: €30,00

Shes autobus IVECO EURORIDER35 HDH I 2002 i sapo ardhur e i papunuar ne Shqiperi ne gjendje shume te mire e shume komod, me dokumenta te paguara per nje vit.

Shes autobus IVECO EURORIDER35…

Model: IVECO EURORIDER35HDH

Year: 2002

Drivetrain: Other

Transmission: Manual

Color: White

Fuel Type: Diesel

Type: Used

Tirane   11-10-16 Shes autobus €30,00
 

Peugeot 107 ne shitje Peugeot 107 ne shitje

Tirane
 • Publish Date: 28-09-16

Peugeot 107 automatik benzine 4500 euro 99000km Makina ka kondicioner, radio-mp3, 5 dyer, eshte per 4 persona. Eshte ne gjendje shume te mire motorrike. Tel: +355 69 20 666 44

Peugeot 107 automatik benzine…