Krevat per femije Krevat per femije

Tirane
 • Publish Date: 09-09-17
 • Cmimi: EUR 100.00

Krevat per femije, i bardhe, me sirtare, me dyshek, jorgan dhe aksesore. Ne gjendje shume te mire.

Krevat per femije, i bardhe,…

Tirane   09-09-17 Krevat per femije EUR 100.00

Paratë Kredi ofertë 72h Paratë Kredi ofertë 72h

Tirane
 • Publish Date: 31-07-17
 • Cmimi: EUR 10.00

Përshëndetje Ne ofrojmë kredi për të gjithë që kanë nevojë, në një shkallë shumë të ulët interesi prej 3%, nuk ka kolateral të përfshirë, ne jemi në gjendje të ju japin një shumë mes € 3,000 dhe 500,000 normat e negociueshme interesit €, një rimbursimi i…

Përshëndetje Ne ofrojmë kredi…

KREVAT BEBESH KREVAT BEBESH

Tirane
 • Publish Date: 14-06-16
 • Cmimi: EUR 200.00

krevate per femije i pa perdorur me dyshek 200 lek te vjetra

krevate per femije i pa…

Tirane   14-06-16 KREVAT BEBESH EUR 200.00
 

Karoce PËRMES Femi Karoce PËRMES Femi

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: EUR 110.00

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE MIRE . E BLERE NE GJERMANI cmimi 15000 lek

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE…

Tirane   24-03-16 Karoce PËRMES Femi EUR 110.00

Krevate kopeshti femijesh. Krevate kopeshti femijesh.

Tirane
 • Publish Date: 22-02-16
 • Cmimi: EUR 1.00

Shiten krevate kopeshti femijesh. Cel:0682070165

Shiten krevate kopeshti…

Karoce All 3 Prenatal Karoce All 3 Prenatal

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: EUR 350.00

Shitet karroce per femije prenatal, perfshin soxholino e cila mund te montohet ne karroce, portbebe, shetitorja e cila kthehet me pamje pas ( deri kur femija eshte 12 muaj) dhe pamje perpara ( pas 12 muaj) / si ne foto/. Karroca eshte sh pak e perdorur,…

Shitet karroce per femije…

 

Krevat femije Krevat femije

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: EUR 50.00

krevat per femi i blere ne itali. eshte perdorur shum pak, dysheku eshte perdorur me mbrojtese edhe se femija ka perdorur ghithmone Pampers, ka dhe sirtare rrobash posht +dyshekun

krevat per femi i blere ne…

Okazion! Karroce 3n1 Mothercare xpedior ne garanci Okazion! Karroce 3n1…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: EUR 250.00

Karroce Mothercare xpedior me tre perdorime. E blere ne korrik 2015 tek Mothercare QTU, disponohet fatura origjinale qe paraqitet per garanci. 2 vjet garanci nga Mothercare. Ka tre pjese. Skeleti metalik i cili lidhet qofte me karricen/koshin, qofte me…

Karroce Mothercare xpedior me…

Karroce me 3 pjese + Koshe Karroce me 3 pjese + Koshe

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: EUR 194.00

Karroca dhe koshi i markes Lorelli. Karroca me te 3 pjeset: 1. Koshi per te porsalindur 2. Ndejtesja verore + mbulesa per kembet 3. Ndejtesja makines + Cante. E perdorur vetem 9 muaj. cmimi 27 000 lek

Karroca dhe koshi i markes…

 

Krevat per femije 0-5 vjec Krevat per femije 0-5 vjec

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: EUR 142.00

Shes krevat lekundes bashke me dyshekun. Krevati ne njerin krah ka nje komodine per vendosjen e rrobave te femijes. Ne gjendje sh te mire. Cmimi i padiskutushem 20000 lek

Shes krevat lekundes bashke me…