Cmimi : €100,00 Tirane Elvi
09-09-17 68 Hits


Krevat per femije, i bardhe, me sirtare, me dyshek, jorgan dhe aksesore. Ne gjendje shume te mire.

Rr. Frederik Shiroka, Tirane


  Send Message


QR code

Related ads

Mbajtese per nderrim femijesh

Mbajtese per nderrimin e pelenave te bebeve. Me xhepa anash per te futur bebelinat,pudrat....kremrat. I perdorur. Ne gjendje shume te mire. 2.900 LEKE TE REJA Tirane

Okazion! Karroce 3n1 Mothercare xpedior ne garanci

Karroce Mothercare xpedior me tre perdorime. E blere ne korrik 2015 tek Mothercare QTU, disponohet fatura origjinale qe paraqitet per garanci. 2 vjet garanci nga Mothercare. Ka tre pjese. Skeleti metalik i cili lidhet qofte me karricen/koshin, qofte me… Tirane

KREVAT BEBESH

krevate per femije i pa perdorur me dyshek 200 lek te vjetra Tirane

Krevat per femije 0-5 vjec

Shes krevat lekundes bashke me dyshekun. Krevati ne njerin krah ka nje komodine per vendosjen e rrobave te femijes. Ne gjendje sh te mire. Cmimi i padiskutushem 20000 lek Tirane

Mobilje per kopesht

Shes 10 krevate femijesh me dyshek dhe 10 karrige per kopesht. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem. Te interesuarit kontaktoni ne numrat: 0682623877 / 0682947612. Tirane

 
Report this ad