Cmimi : €300,00 Tirane Toni
26-06-18 54 Hits


Shes 10 krevate femijesh me dyshek dhe 10 karrige per kopesht.
Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.
Te interesuarit kontaktoni ne numrat: 0682623877 / 0682947612.


  Send Message


QR code

Related ads

Krevat per femije 0-5 vjec

Shes krevat lekundes bashke me dyshekun. Krevati ne njerin krah ka nje komodine per vendosjen e rrobave te femijes. Ne gjendje sh te mire. Cmimi i padiskutushem 20000 lek Tirane

KREVAT BEBESH

krevate per femije i pa perdorur me dyshek 200 lek te vjetra Tirane

Karroce me 3 pjese + Koshe

Karroca dhe koshi i markes Lorelli. Karroca me te 3 pjeset: 1. Koshi per te porsalindur 2. Ndejtesja verore + mbulesa per kembet 3. Ndejtesja makines + Cante. E perdorur vetem 9 muaj. cmimi 27 000 lek Tirane

Krevate kopeshti femijesh.

Shiten krevate kopeshti femijesh. Cel:0682070165 Tirane

Mbajtese per nderrim femijesh

Mbajtese per nderrimin e pelenave te bebeve. Me xhepa anash per te futur bebelinat,pudrat....kremrat. I perdorur. Ne gjendje shume te mire. 2.900 LEKE TE REJA Tirane

 
Report this ad