Cmimi : €10.000,00 Tirane kledis
11-09-18 7 Hits


Krevat për fëmijë
I pa përdorur
Shitet për arsye emigrimi

http://fito.al

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania


  Send Message


QR code

Related ads

Mbajtese per nderrim femijesh

Mbajtese per nderrimin e pelenave te bebeve. Me xhepa anash per te futur bebelinat,pudrat....kremrat. I perdorur. Ne gjendje shume te mire. 2.900 LEKE TE REJA Tirane

Krevat per femije

Krevat per femije, i bardhe, me sirtare, me dyshek, jorgan dhe aksesore. Ne gjendje shume te mire. Tirane

Krevat per femije 0-5 vjec

Shes krevat lekundes bashke me dyshekun. Krevati ne njerin krah ka nje komodine per vendosjen e rrobave te femijes. Ne gjendje sh te mire. Cmimi i padiskutushem 20000 lek Tirane

Mobilje per kopesht

Shes 10 krevate femijesh me dyshek dhe 10 karrige per kopesht. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem. Te interesuarit kontaktoni ne numrat: 0682623877 / 0682947612. Tirane

Krevate kopeshti femijesh.

Shiten krevate kopeshti femijesh. Cel:0682070165 Tirane

 
Report this ad