Punime te qendisura Punime te qendisura

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €100,00

Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim) (85x55)

Punim i qendisur me dore…

Tirane   26-06-18 Punime te qendisura €100,00

Bejme Piktura me Porosi Bejme Piktura me Porosi

Tirane
 • Publish Date: 06-03-18
 • Cmimi: €40,00

Pershendetje ne jemi Studio Gold.Ne sherbejme pune te ndryshme ne keto fusha : Peisazhe , Natyre e qete dhe Abstrakte duke u thelluar ne stile dhe dege te ndryshme .Punimet tona nisin nga 5 mij lek te reja (20,30cm x 20,30,40,50cm) dhe duke u rritur ne…

Pershendetje ne jemi Studio…

Apple iPhone 7 32GB- €350 , Apple iPhone 7 Plus 32GB - €375, Samsung Galaxy S8 64GB- €420 Apple iPhone 7 32GB- €350 ,…

Tirane
 • Publish Date: 14-07-17

We are a mobile phone supplier located in South Africa and United Kingdom Our mobile phones are new, comes with full accessories, 100% original, unlocked to all network , and 2 years warranty . We do delivery to all countries through Fedex and DHL…

We are a mobile phone supplier…

 

Kredi ofron serioze në 72 orë. Kredi ofron serioze në 72 orë.

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 06-06-17
 • Cmimi: €1,00

Kredi ofron serioze në 72 orë. E-mail: elianaargyropoulos@yahoo.com Ne jemi institucion financiar i sinqertë dhe serioz që ofron çdo person i ndershëm 1.000 € deri 10.000.000 € ka 2% në vit, ndërsa ata të interesuar ju lutem na kontaktoni me e-mail:…

Kredi ofron serioze në 72 orë.…

kerkojm tapicier kerkojm tapicier

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 06-06-17

kerkojme tapicier me eksperience pune

kerkojme tapicier me…

karrige/kolltuk karrige/kolltuk

Tirane
 • Publish Date: 24-07-16
 • Cmimi: €160,00

Kolltuk lekundes, me shpinore te rregullueshme ne 4 pozicione, per shtatzani dhe ushqim me gji, me kembembeshtetes, i veshur me cope ngjyre e bardhe. I punuar ne dru natyral veshja dhe jasteket te plote e qe lahen ne lavatrice, ngjyre e bardhe mekanizem…

Kolltuk lekundes, me shpinore…

Tirane   24-07-16 karrige/kolltuk €160,00
 

Ore antike viti 1800 super gjendje Ore antike viti 1800 super…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €2.200,00

shitet ore anitke e vitit 1800. 100% funksionale dhe e gjithe ne dru arre. Cmimi 2200€

shitet ore anitke e vitit…

Kuzhine Kuzhine

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 02-03-16
 • Cmimi: €100,00

Guzhine me dru ngjyre qershie, pak e perdorur. Ne gjendje te mire ne forem kendi 4 m.

Guzhine me dru ngjyre qershie,…

Qarku i Durrësit   02-03-16 Kuzhine €100,00

Dhoma gjumi super ofert Dhoma gjumi super ofert

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €350,00

Dhoma gjumi te reja te gjitha ngjyrat permasat dollapi 220x240x55 komo me 4 syrtare pasqyre 70x 80 2 komedina koke kemb krevati dmth dhoma nuk ka vetem dyshekun me susten te perfshire ne cmim cmimi 49000 lek

Dhoma gjumi te reja te gjitha…

 

shiten Kolltuqe shiten Kolltuqe

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €214,00

shes set kolltuqe lekure.Nje 3she, nje 2she dhe nje teke. 30 000 lek

shes set kolltuqe lekure.Nje…

Tirane   13-02-16 shiten Kolltuqe €214,00