Cmimi : €1,00 Qarku i Gjirokastrës eliana
06-06-17 28 Hits


Kredi ofron serioze në 72 orë.
E-mail: elianaargyropoulos@yahoo.com
Ne jemi institucion financiar i sinqertë dhe serioz që ofron çdo person i ndershëm 1.000 € deri 10.000.000 € ka 2% në vit, ndërsa ata të interesuar ju lutem na kontaktoni me e-mail: elianaargyropoulos@yahoo.com

elianaargyropoulos@yahoo.com

elianaargyropoulos@yahoo.com


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj

Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel. : 0682741109 Tirane

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm… Tirane

Apple iPhone 6S Plus (modeli i fundit) - 64GB - Rose Gold (Lexuara) Smartphone

Apple iPhone 6S Plus (modeli i fundit) - 64GB - Rose Gold (Lexuara) Smartphone Markë: Apple Lidhshmëria: 3G, 4G Line Familja: Apple iPhone Model: iPhone 6s Plus Rrjeti: Lexuara Kapacitetet e magazinimit: 64GB Statusi Lock: Fabrika Lexuara Operimit të… Qarku i Gjirokastrës

Tirane, shes 2 kolltuqe tek. 1500 Lek/copa

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip i vjeter te perdorura, pa demtime si ne foto : Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Cmimi 3000 lek Cel. : 0692214881 Tirane

Thika per gdhendie druri

shes kuti me te gjitha thikat per gdhendie druri, te ardhura nga zvicera, te reja pa perdorur. cmimi 70 euro Tirane

 
Report this ad