Cmimi : €100,00 Tirane Megi Daci
26-06-18 11 Hits


Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim)
(85x55)

Rr. Barrikadave


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, 20.000 Leke

shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, ngjyre venge, te pershtatshme per ambient te jashtem edhe te bredeshem. ne gjendje perfekte, cmimi 20.000 leke te reja komleti Tel. : 0684010444 Tirane

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm… Tirane

Tirane, shes Kuzhine ne forme L + lavapjate + aspirator + sobe 55.000 Leke

Kuzhine ne forme L,sobe "Schmitd Germany" pa pianure,aspirator "Bosch" me prekje,lavapjate + grup. Cmimi i diskutueshem Cel. : 0696349209 Tirane

Tirane, shes 5 Tapete 5 Leke

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm… Tirane

Kend per sallon

Prodhim suedez. Strukture druri. Dopio cope. Jasteket me pupla dhe sfungjer. Ergonomik kundra dhimbjeve te shtylles kurrizore. Tirane

 
Report this ad