Punime te qendisura Punime te qendisura

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €100,00

Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim) (85x55)

Punim i qendisur me dore…

Tirane   26-06-18 Punime te qendisura €100,00

Apple iPhone 7 32GB- €350 , Apple iPhone 7 Plus 32GB - €375, Samsung Galaxy S8 64GB- €420 Apple iPhone 7 32GB- €350 ,…

Tirane
 • Publish Date: 14-07-17

We are a mobile phone supplier located in South Africa and United Kingdom Our mobile phones are new, comes with full accessories, 100% original, unlocked to all network , and 2 years warranty . We do delivery to all countries through Fedex and DHL…

We are a mobile phone supplier…

karrige/kolltuk karrige/kolltuk

Tirane
 • Publish Date: 24-07-16
 • Cmimi: €160,00

Kolltuk lekundes, me shpinore te rregullueshme ne 4 pozicione, per shtatzani dhe ushqim me gji, me kembembeshtetes, i veshur me cope ngjyre e bardhe. I punuar ne dru natyral veshja dhe jasteket te plote e qe lahen ne lavatrice, ngjyre e bardhe mekanizem…

Kolltuk lekundes, me shpinore…

Tirane   24-07-16 karrige/kolltuk €160,00
 

Ore antike viti 1800 super gjendje Ore antike viti 1800 super…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €2.200,00

shitet ore anitke e vitit 1800. 100% funksionale dhe e gjithe ne dru arre. Cmimi 2200€

shitet ore anitke e vitit…

Dhoma gjumi super ofert Dhoma gjumi super ofert

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €350,00

Dhoma gjumi te reja te gjitha ngjyrat permasat dollapi 220x240x55 komo me 4 syrtare pasqyre 70x 80 2 komedina koke kemb krevati dmth dhoma nuk ka vetem dyshekun me susten te perfshire ne cmim cmimi 49000 lek

Dhoma gjumi te reja te gjitha…

shiten Kolltuqe shiten Kolltuqe

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €214,00

shes set kolltuqe lekure.Nje 3she, nje 2she dhe nje teke. 30 000 lek

shes set kolltuqe lekure.Nje…

Tirane   13-02-16 shiten Kolltuqe €214,00
 

DIVAN ngjyre blu DIVAN ngjyre blu

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €108,00

Divan i perdorur Ngjyre blu. I ardhur nga Suedia 15.000 LEKE TE REJA

Divan i perdorur Ngjyre blu. I…

Tirane   13-02-16 DIVAN ngjyre blu €108,00

Mobilie druri suedeze Mobilie druri suedeze

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €108,00

Set per sallon Suedez. 1 tresh 1 dysh 1 tek 1 tavoline mesi druri 1 mbajtese televizori druri. Cmim i padiskutueshem 150.000 LEKE TE REJA Mund te keni edhe 1 tavoline buke druri bashke me setin nese paguani ekstra

Set per sallon Suedez. 1 tresh…

Krevat hekuri Krevat hekuri

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €155,00

I ardhur nga Suedia. Permasat 180*200 cm Pa dyshek. Pa zgare 22.000 LEKE TE REJA

I ardhur nga Suedia. Permasat…

Tirane   13-02-16 Krevat hekuri €155,00
 

KEND KOLLTUKESH+TEK KEND KOLLTUKESH+TEK

Tirane
 • Publish Date: 20-01-16
 • Cmimi: €1,00

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat: 270cmX160cm Ngjyra: Kafe me jashtek me dizenjo. Shume i rehateshem dhe punim i veçante, 55.000 Lekë I padiskutueshem. Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. Rruga "Sulejman Delvina" prane Hotel Diplomat 1. çmimi: 55.000 Lekë -…

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat:…