Cmimi : €329,00 Qarku i Dibrës Antonio
13-07-17 15 Hits


Original iPhone 7 Red 128gb & S7 Edge Gold

Offer Discount - 20%
Brand New Original Phone in Sealed Box . Warranty - 24 Months Validity.
Money Back Guarantee & Return Policy - 60 Days
SHIPPING / DELIVERY 2 Days–

Free offer - buy 2 IPhone 7 Red & Get 1 iPhone 7 Gold 32gb
Apple iPhone 7 RED 128 GB - 580$
Samsung s7 Edge - 329$
Available in STOCK - iPhone , Ipad Pro , Samsung , pS4 , xbox , Huawei p10 ETC ..

WhatsApp +254773021003
skype—-Mobilestorepc
e.Mail—–mobilestorepc01@gmail.com

​Central --00010


  Send Message


QR code

Related ads

Shitet Parukeria

Shiten mobilet e parukeris... Shqipëri

Canon EOS 6D Body vetëm Frame 20.2MP Full

Canon EOS 6D Body vetëm Frame 20.2MP Full Identifikues produkt markë Canon Model 6D MPN 8035B002 UPC 013803204131, 8714574593609 Karakteristikat kryesore Camera Lloji Digital SLR Rezoluta Sensor 20.2 MP Screen Size 3 " na kontaktoni për më shumë… Qarku i Dibrës

Canon EOS 5D Mark II 22.3 MP Digital SLR

Canon EOS 5D Mark II 22.3 MP Digital SLR Identifikues produkt markë Canon Model 5D Mark II MPN 5260B020 Karakteristikat kryesore Camera Lloji Digital SLR Rezoluta Sensor 22.3 MP Madhësia e ekranit 3.2 " na kontaktoni për më shumë informacion skype:… Qarku i Dibrës

Pajisje per parukeri

Shes pajisje per parukeri. Kam gjithcka qe i nevojitet nje salloni te kompletuar si per parukerine dhe per pajisjet e manikur e pedikur. Per sqarime te metejshme mund te me kontaktoni ne numerin 0697812758. Cmimi shume i arsyeshem Tirane

Ndihma financiare marrëveshje

Për aplikimin tuaj për të financimit , është e nevojshme të kontaktoni me mua për pranon ndihmën e financimit . Këtu është adresa ime email : jeanpremier43@gmail.com Qarku i Dibrës

 
Report this ad