Shitet krevat për fëmijë Shitet krevat për fëmijë

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €10.000,00

Krevat për fëmijë I pa përdorur Shitet për arsye emigrimi

Krevat për fëmijë I pa…

Mobilje per kopesht Mobilje per kopesht

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €300,00

Shes 10 krevate femijesh me dyshek dhe 10 karrige per kopesht. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem. Te interesuarit kontaktoni ne numrat: 0682623877 / 0682947612.

Shes 10 krevate femijesh me…

Tirane   26-06-18 Mobilje per kopesht €300,00

Punime te qendisura Punime te qendisura

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €100,00

Punim i qendisur me dore (perfshihet dhe korniza ne cmim) (85x55)

Punim i qendisur me dore…

Tirane   26-06-18 Punime te qendisura €100,00
 

#Black magic expert and curse witchcraft specialist +27737053600 #Black magic expert and curse…

Rajoni i Gjilanit
 • Publish Date: 21-09-17

#Black magic expert and curse witchcraft specialist +27737053600 +27737053600 ** Do you feel like you are obsessed with bad spirits or do you think you have bad spirits following your back. How do you know that you are cursed? the following are some of…

#Black magic expert and curse…

Krevat per femije Krevat per femije

Tirane
 • Publish Date: 09-09-17
 • Cmimi: €100,00

Krevat per femije, i bardhe, me sirtare, me dyshek, jorgan dhe aksesore. Ne gjendje shume te mire.

Krevat per femije, i bardhe,…

Tirane   09-09-17 Krevat per femije €100,00

financimi kredi financimi kredi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 08-08-17

Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikimit tuaj kredi? Unë jam një ekspertë financiarë privatë…

Përshëndetje Sir / Madam, Ju…

 

financimi kredi financimi kredi

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 08-08-17

Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikimit tuaj kredi? Unë jam një ekspertë financiarë privatë…

Përshëndetje Sir / Madam, Ju…

Apple iPhone 7 32GB- €350 , Apple iPhone 7 Plus 32GB - €375, Samsung Galaxy S8 64GB- €420 Apple iPhone 7 32GB- €350 ,…

Tirane
 • Publish Date: 14-07-17

We are a mobile phone supplier located in South Africa and United Kingdom Our mobile phones are new, comes with full accessories, 100% original, unlocked to all network , and 2 years warranty . We do delivery to all countries through Fedex and DHL…

We are a mobile phone supplier…

Original S7 Edge Gold , iPhone 7 Red 128gb Original S7 Edge Gold , iPhone…

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 13-07-17
 • Cmimi: €329,00

Original iPhone 7 Red 128gb & S7 Edge Gold Offer Discount - 20% Brand New Original Phone in Sealed Box . Warranty - 24 Months Validity. Money Back Guarantee & Return Policy - 60 Days SHIPPING / DELIVERY 2 Days– Free offer - buy 2 IPhone 7 Red &…

Original iPhone 7 Red 128gb &…

 

Kredi ofron serioze në 72 orë. Kredi ofron serioze në 72 orë.

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 06-06-17
 • Cmimi: €1,00

Kredi ofron serioze në 72 orë. E-mail: elianaargyropoulos@yahoo.com Ne jemi institucion financiar i sinqertë dhe serioz që ofron çdo person i ndershëm 1.000 € deri 10.000.000 € ka 2% në vit, ndërsa ata të interesuar ju lutem na kontaktoni me e-mail:…

Kredi ofron serioze në 72 orë.…

kerkojm tapicier kerkojm tapicier

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 06-06-17

kerkojme tapicier me eksperience pune

kerkojme tapicier me…

Shitet Parukeria Shitet Parukeria

Shqipëri
 • Publish Date: 15-05-17
 • Cmimi: €3.200,00

Shiten mobilet e parukeris...

Shiten mobilet e parukeris...

Shqipëri   15-05-17 Shitet Parukeria €3.200,00
 

shes mobilje per parukeri shes mobilje per parukeri

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 07-12-16

shes mobilje parukerie te perdorura ne gjende shum shum te mire..eshte 1 pasqyr,2 karrike,1 lavatest dhe 1 kend...per me teper informacion numri tel:0686192035

shes mobilje parukerie te…

shitet shitet

Shqipëri
 • Publish Date: 30-08-16
 • Cmimi: €300,00

Shitet poltroni dentar per vetem 300 euro...kontakt...0696160918...bona

Shitet poltroni dentar per…

Shqipëri   30-08-16 shitet €300,00

karrige/kolltuk karrige/kolltuk

Tirane
 • Publish Date: 24-07-16
 • Cmimi: €160,00

Kolltuk lekundes, me shpinore te rregullueshme ne 4 pozicione, per shtatzani dhe ushqim me gji, me kembembeshtetes, i veshur me cope ngjyre e bardhe. I punuar ne dru natyral veshja dhe jasteket te plote e qe lahen ne lavatrice, ngjyre e bardhe mekanizem…

Kolltuk lekundes, me shpinore…

Tirane   24-07-16 karrige/kolltuk €160,00
 

Pajisje per parukeri Pajisje per parukeri

Tirane
 • Publish Date: 09-07-16

Shes pajisje per parukeri. Kam gjithcka qe i nevojitet nje salloni te kompletuar si per parukerine dhe per pajisjet e manikur e pedikur. Per sqarime te metejshme mund te me kontaktoni ne numerin 0697812758. Cmimi shume i arsyeshem

Shes pajisje per parukeri. Kam…

OKAZION! Per vetem 2200 euro! OKAZION! Per vetem 2200 euro!

Tirane
 • Publish Date: 24-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OCCASIONE! Solo 2200 Euro! OCCASIONE! Solo 2200 Euro!

Tirane
 • Publish Date: 22-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

 

OKAZION! Per vetem 2200 euro! OKAZION! Per vetem 2200 euro!

Tirane
 • Publish Date: 22-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OKAZION! Per vetem 2500 Euro!! OKAZION! Per vetem 2500 Euro!!

Tirane
 • Publish Date: 20-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: c

OKAZION! Shes tavolina call…

OCCASIONE! OCCASIONE!

Shqipëri
 • Publish Date: 20-06-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

 

OKAZION! Per vetem 2500! OKAZION! Per vetem 2500!

Tirane
 • Publish Date: 20-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

KREVAT BEBESH KREVAT BEBESH

Tirane
 • Publish Date: 14-06-16
 • Cmimi: €200,00

krevate per femije i pa perdorur me dyshek 200 lek te vjetra

krevate per femije i pa…

Tirane   14-06-16 KREVAT BEBESH €200,00

OCCASIONE! Solo a 2500 Euro! OCCASIONE! Solo a 2500 Euro!

Tirane
 • Publish Date: 14-06-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

 

OKAZION! Per vetem 2500! OKAZION! Per vetem 2500!

Tirane
 • Publish Date: 14-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

business in China @ http://www.doingbusinessinchina.org/business-in-china.html business in China @…

Shqipëri
 • Publish Date: 13-06-16

Compass will help the foreign businessmen’ to do their business operations in China easier. The professional teams that consisted of different realm experts will greatly shorten the time in different steps, reduce the business costs, and the business risk…

Compass will help the foreign…

OKAZION! Per vetem 2500! OKAZION! Per vetem 2500!

Tirane
 • Publish Date: 13-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

OKAZION! Per vetem 2500! OKAZION! Per vetem 2500!

Tirane
 • Publish Date: 09-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OCCASIONE! Solo a 2500 euro! OCCASIONE! Solo a 2500 euro!

Tirane
 • Publish Date: 08-06-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! Per vetem 2500 Euro! OKAZION! Per vetem 2500 Euro!

Tirane
 • Publish Date: 08-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. OCCASIONE! Vendo postazioni…

Tirane
 • Publish Date: 06-06-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. OCCASIONE! Vendo postazioni…

Tirane
 • Publish Date: 03-06-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 03-06-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. OCCASIONE! Vendo postazioni…

Tirane
 • Publish Date: 31-05-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 31-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 27-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 26-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 24-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove OCCASIONE! Vendo postazioni…

Tirane
 • Publish Date: 23-05-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

 

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 23-05-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Vendo postazioni call center,…

Tirane
 • Publish Date: 20-05-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! OKAZION!

Tirane
 • Publish Date: 20-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

Karoce PËRMES Femi Karoce PËRMES Femi

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €110,00

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE MIRE . E BLERE NE GJERMANI cmimi 15000 lek

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE…

Tirane   24-03-16 Karoce PËRMES Femi €110,00

Ore antike viti 1800 super gjendje Ore antike viti 1800 super…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €2.200,00

shitet ore anitke e vitit 1800. 100% funksionale dhe e gjithe ne dru arre. Cmimi 2200€

shitet ore anitke e vitit…

Kuzhine Kuzhine

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 02-03-16
 • Cmimi: €100,00

Guzhine me dru ngjyre qershie, pak e perdorur. Ne gjendje te mire ne forem kendi 4 m.

Guzhine me dru ngjyre qershie,…

Qarku i Durrësit   02-03-16 Kuzhine €100,00
 

Krevate kopeshti femijesh. Krevate kopeshti femijesh.

Tirane
 • Publish Date: 22-02-16
 • Cmimi: €1,00

Shiten krevate kopeshti femijesh. Cel:0682070165

Shiten krevate kopeshti…

vegla mobilerie vegla mobilerie

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-02-16
 • Cmimi: €2.400,00

hitet sharr , kompresor dhe shpuse menteshash ne gjendje perfekte per arsye mbyllje aktiviteti . shiten te 3 bashk 3.300.000 milion lek ose vec e vec : sharra 3 milion , kompresori 300 dhe shpusja menteshave 150

hitet sharr , kompresor dhe…

Karoce All 3 Prenatal Karoce All 3 Prenatal

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €350,00

Shitet karroce per femije prenatal, perfshin soxholino e cila mund te montohet ne karroce, portbebe, shetitorja e cila kthehet me pamje pas ( deri kur femija eshte 12 muaj) dhe pamje perpara ( pas 12 muaj) / si ne foto/. Karroca eshte sh pak e perdorur,…

Shitet karroce per femije…

 

Krevat femije Krevat femije

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €50,00

krevat per femi i blere ne itali. eshte perdorur shum pak, dysheku eshte perdorur me mbrojtese edhe se femija ka perdorur ghithmone Pampers, ka dhe sirtare rrobash posht +dyshekun

krevat per femi i blere ne…

Okazion! Karroce 3n1 Mothercare xpedior ne garanci Okazion! Karroce 3n1…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €250,00

Karroce Mothercare xpedior me tre perdorime. E blere ne korrik 2015 tek Mothercare QTU, disponohet fatura origjinale qe paraqitet per garanci. 2 vjet garanci nga Mothercare. Ka tre pjese. Skeleti metalik i cili lidhet qofte me karricen/koshin, qofte me…

Karroce Mothercare xpedior me…

Karroce me 3 pjese + Koshe Karroce me 3 pjese + Koshe

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €194,00

Karroca dhe koshi i markes Lorelli. Karroca me te 3 pjeset: 1. Koshi per te porsalindur 2. Ndejtesja verore + mbulesa per kembet 3. Ndejtesja makines + Cante. E perdorur vetem 9 muaj. cmimi 27 000 lek

Karroca dhe koshi i markes…

 

Krevat per femije 0-5 vjec Krevat per femije 0-5 vjec

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €142,00

Shes krevat lekundes bashke me dyshekun. Krevati ne njerin krah ka nje komodine per vendosjen e rrobave te femijes. Ne gjendje sh te mire. Cmimi i padiskutushem 20000 lek

Shes krevat lekundes bashke me…

Dhoma gjumi super ofert Dhoma gjumi super ofert

Tirane
 • Publish Date: 15-02-16
 • Cmimi: €350,00

Dhoma gjumi te reja te gjitha ngjyrat permasat dollapi 220x240x55 komo me 4 syrtare pasqyre 70x 80 2 komedina koke kemb krevati dmth dhoma nuk ka vetem dyshekun me susten te perfshire ne cmim cmimi 49000 lek

Dhoma gjumi te reja te gjitha…

Krevate per femije Krevate per femije

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €150,00

Krevat ose krevate per femije. Nje krevat me lekundje i cili mund ta cmontosh dhe te formohet nje krevat tekje normal, nje krevat bebi dhe nje komodine. Ose nje krevat tekje normal nje komodine dhe nje tavoline kompjuteri si ne foto.krevati ka edhe dy…

Krevat ose krevate per femije.…

Tirane   13-02-16 Krevate per femije €150,00
 

Mbajtese per nderrim femijesh Mbajtese per nderrim femijesh

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €22,00

Mbajtese per nderrimin e pelenave te bebeve. Me xhepa anash per te futur bebelinat,pudrat....kremrat. I perdorur. Ne gjendje shume te mire. 2.900 LEKE TE REJA

Mbajtese per nderrimin e…

Shiten mobilie e nje parukerie Shiten mobilie e nje parukerie

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €3.500,00

Shiten mobilie te nje parukerie Perfishihen televizor ,kondicioner Mitsubishi24, lavates , me aksesor Per parukieret,televizor LG ekran i shesht, Cfare perfshihen te gjitha ne foto Cmimi: 5milion leke..

Shiten mobilie te nje…

shiten Kolltuqe shiten Kolltuqe

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €214,00

shes set kolltuqe lekure.Nje 3she, nje 2she dhe nje teke. 30 000 lek

shes set kolltuqe lekure.Nje…

Tirane   13-02-16 shiten Kolltuqe €214,00
 

Tavolina & karrige Tavolina & karrige

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €1.200,00

Shiten 4 tavolina & 12 karrige.Per ambjent lokali.Ne gjendje shume te mire.(1 muaj te perdorura). Cmimi i diskutueshem

Shiten 4 tavolina & 12…

Tirane   13-02-16 Tavolina & karrige €1.200,00

DIVAN ngjyre blu DIVAN ngjyre blu

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €108,00

Divan i perdorur Ngjyre blu. I ardhur nga Suedia 15.000 LEKE TE REJA

Divan i perdorur Ngjyre blu. I…

Tirane   13-02-16 DIVAN ngjyre blu €108,00

Mobilie druri suedeze Mobilie druri suedeze

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €108,00

Set per sallon Suedez. 1 tresh 1 dysh 1 tek 1 tavoline mesi druri 1 mbajtese televizori druri. Cmim i padiskutueshem 150.000 LEKE TE REJA Mund te keni edhe 1 tavoline buke druri bashke me setin nese paguani ekstra

Set per sallon Suedez. 1 tresh…

 

Krevat hekuri Krevat hekuri

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €155,00

I ardhur nga Suedia. Permasat 180*200 cm Pa dyshek. Pa zgare 22.000 LEKE TE REJA

I ardhur nga Suedia. Permasat…

Tirane   13-02-16 Krevat hekuri €155,00

OKAZION DURRES OKAZION DURRES

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 09-02-16
 • Cmimi: €35.000,00

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH + KOMODIN + TAVOLIN STUDIME NE GJENDJE PERFEKTE TE PRDORURA PAK MUAJ PER VETEM 35.000 LEKE

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH +…

KEND KOLLTUKESH+TEK KEND KOLLTUKESH+TEK

Tirane
 • Publish Date: 20-01-16
 • Cmimi: €1,00

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat: 270cmX160cm Ngjyra: Kafe me jashtek me dizenjo. Shume i rehateshem dhe punim i veçante, 55.000 Lekë I padiskutueshem. Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. Rruga "Sulejman Delvina" prane Hotel Diplomat 1. çmimi: 55.000 Lekë -…

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat:…

 

3 Komplete Tavolinash 3 Komplete Tavolinash

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

3 Komplete Tavolinash Te Reja paperdorura 0686427679

3 Komplete Tavolinash Te Reja…

Thika per gdhendie druri Thika per gdhendie druri

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

shes kuti me te gjitha thikat per gdhendie druri, te ardhura nga zvicera, te reja pa perdorur. cmimi 70 euro

shes kuti me te gjitha thikat…

krevat me dy komodina.I RI krevat me dy komodina.I RI

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

Çmimi: 250 000 LEK Komuna: Vlorë Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi krevat me dy komodina pa dyshek.i ri.cmimi 250000lek

Çmimi: 250 000 LEK Komuna:…

 

2 Tavolina xhami bazament inoksi 2 Tavolina xhami bazament…

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Shes 2 Tavolina xhami i perbere me cirka ose me xixa (shiko fotot) me bazament inoksi.Tavolinat jane si te reja perdoren ne cdo ambjent.12.000 lek te reja te dyja.Flm...

Shes 2 Tavolina xhami i…

Kend per sallon Kend per sallon

Tirane
 • Publish Date: 04-12-15

Prodhim suedez. Strukture druri. Dopio cope. Jasteket me pupla dhe sfungjer. Ergonomik kundra dhimbjeve te shtylles kurrizore.

Prodhim suedez. Strukture…

Tirane, shes Kuzhine ne forme L + lavapjate + aspirator + sobe 55.000 Leke Tirane, shes Kuzhine ne forme…

Tirane
 • Publish Date: 02-12-15

Kuzhine ne forme L,sobe "Schmitd Germany" pa pianure,aspirator "Bosch" me prekje,lavapjate + grup. Cmimi i diskutueshem Cel. : 0696349209

Kuzhine ne forme L,sobe…

 

Tirane, shes 5 Tapete 5 Leke Tirane, shes 5 Tapete 5 Leke

Tirane
 • Publish Date: 02-12-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 02-12-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…

Tirane, shes KEND NDENJEJE DHE TAVOLINE 50.000 Leke Tirane, shes KEND NDENJEJE DHE…

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

KEND NDENJEJE 247 mm x 175 mm cmimi 52000 lek (cmimi nen kosto).Shes dhe tavoline mesi kafe e erret me permasa 110 x 65 x 39 cmimi 7000 lek. Nese i bleni kend+tavoline cmimi 50,000 lek.Cmimi i diskutueshem Tel. : 042362530 Cel. : 0662071850

KEND NDENJEJE 247 mm x 175 mm…

 

Tirane, - shes komo antike Tirane, - shes komo antike

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

Shes komo antike. I ardhur nga Franca ne fillim te viteve 1900. Komplet prej druri dhe ne gjendje shume te mire funksionale. Dorezat jane origjinale dhe dekoracionet jane te inkasuara ne dru. Ka 3 sirtar te medhenj, dhe pjesa e siperme perdoret si sirtar…

Shes komo antike. I ardhur nga…

tirane shes 6 komplete tavolina dhe karige alumini me thurje per ambjent jashtem 15.000 Leke kompleti tirane shes 6 komplete…

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

shes 6 komplete tavolina dhe karrige. ne gjendje perfekte.materiali alumini me thurje plastike. cmimi 15,000 leke te reja kompleti Tel. : 0662710444

shes 6 komplete tavolina dhe…

Tirane, shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, 20.000 Leke Tirane, shes 4 komlete…

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, ngjyre venge, te pershtatshme per ambient te jashtem edhe te bredeshem. ne gjendje perfekte, cmimi 20.000 leke te reja komleti Tel. : 0684010444

shes 4 komlete kolltuqe me…

 

Tirane, shes divan tresh + dysh 80.000 Leke Tirane, shes divan tresh +…

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

Shesim kolltuk tresh + kalltuk dysh ne gjendje shum te mire. Copa eshte e re, i eshte nderruar. Ndodhet ne Durres. Cmimi 80 000 leke per te dyja bashke. Cel. : 0694003107

Shesim kolltuk tresh + kalltuk…

mobilje mobilje

Tirane
 • Publish Date: 30-11-15
 • Cmimi: €175,00

shes komplet kolltukesh .te mirmbajtur . jane nje tresh qe hapet krevat ,nje dysh dhe dy kolltuk jane cope e mire greke leopard. kush eshte i interesuar te kontaktoj ne numrin tone te telefonit te vene me poshte. tirane/kamez. lagjia fruti-kultur .rruga…

shes komplet kolltukesh .te…

Tirane   30-11-15 mobilje €175,00

shes mobilje shes mobilje

Tirane
 • Publish Date: 30-11-15
 • Cmimi: €250,00

shes komplet kolltukesh .te mirmbajtur . jane nje tresh qe hapet krevat ,nje dysh dhe dy kolltuk jane cope e mire greke leopard. kush eshte i interesuar te kontaktoj ne numrin tone te telefonit te vene me poshte.

shes komplet kolltukesh .te…

Tirane   30-11-15 shes mobilje €250,00
 

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 25-11-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…

Tirane, shes Shes raft per zyre ose kancelari 15.000 Leke Tirane, shes Shes raft per…

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Shitet raft me kanata xhami me permasa Tjetri 2.42 m me 0.45 m Cmimi 15000 leke. Cel. : 0693274384

Shitet raft me kanata xhami me…

Tirane, shes Mobilje Druri Origjinale Indiane per ndarje ambienti 500 Euro Tirane, shes Mobilje Druri…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shes Mobilje Druri Indiane per te ndare ambientet. Te blera para 6 muajsh dhe pa asnje demtim. (Eshte Blere 1.000Euro). Bashkangjitur fotot. Cel. : 0692605470

Shes Mobilje Druri Indiane per…

 

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj Tirane, blej mobilje te…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel. : 0682741109

Blejme dhe transportojme…

Tirane, shes Karrike dhe Tavolina - Mobiljet e nje bar - resoranti Tirane, shes Karrike dhe…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shes Mobiljet e nje bar - resoranti. 1- Karrike dhe Tavolina 90*90 druri - 7.000 Leke 2- Tavolina 180*90 druri - 10.000 Leke 3-Karrige 15.000 Leke /copa Cel. : 0682040088

Shes Mobiljet e nje bar -…

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…

 

Tirane, shes 2 kolltuqe tek. 1500 Lek/copa Tirane, shes 2 kolltuqe tek.…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip i vjeter te perdorura, pa demtime si ne foto : Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Cmimi 3000 lek Cel. : 0692214881

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip…

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…

Durres, shes Mobilje per banjo 40 mije lek te vjetra Durres, shes Mobilje per banjo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

Shitet mobilje per banjo. Vetem pasqyra, ashtu sic eshte ne foto. Xhami eshte dopjo. I perdorur po ne gjendje shume te mire. Derrasen mbrapa xhamit ose mund te lyhet me boje ose i vendoset derrase tjeter. Ka derrasen gati per vendos dritat Permasat:…

Shitet mobilje per banjo.…

 

Durres, shes Senduk 30 mije lek te vjetra Durres, shes Senduk 30 mije…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

Shes senduk.I mbajtur shume mire. Ka vetem ca te rrjepurra te vogla qe rregullohen. Senduku ka vendin ku mbyllet me dryn. Permasat : 75 gjeresi, 54 lartesi. Tel. : ilirilir19@hotmail.com

Shes senduk.I mbajtur shume…

Tirane, shes SHES DIVAN PER ARSYE EMIGRIMI Tirane, shes SHES DIVAN PER…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT ESHTE 5,000 LEK. Cel. : 0692028688

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT…

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…

 

Tirane, shes tavoline kompjuteri 8.000 Leke Tirane, shes tavoline…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Eshte e paperdorur fare. Cel. : 0692941077

Eshte e paperdorur fare. Cel.…

Tirane, shes karrige per ambjent jashtem 3.500 Leke Tirane, shes karrige per…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

karrige per ambjent jashtem,,ne gjendje perfekte.materiali alumini me thurje dhe dru te llakuar. cmimi 3500 leke te reja copa Tel. : 0662710444

karrige per ambjent…

Tirane, shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, 20.000 Leke Tirane, shes 4 komlete…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, ngjyre venge, te pershtatshme per ambient te jashtem edhe te bredeshem. ne gjendje perfekte, cmimi 20.000 leke te reja komleti Tel. : 0684010444

shes 4 komlete kolltuqe me…

 

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…