Tirane, shes tavoline kompjuteri 8.000 Leke Tirane, shes tavoline…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Eshte e paperdorur fare. Cel. : 0692941077

Eshte e paperdorur fare. Cel.…

Tirane, shes karrige per ambjent jashtem 3.500 Leke Tirane, shes karrige per…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

karrige per ambjent jashtem,,ne gjendje perfekte.materiali alumini me thurje dhe dru te llakuar. cmimi 3500 leke te reja copa Tel. : 0662710444

karrige per ambjent…

Tirane, shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, 20.000 Leke Tirane, shes 4 komlete…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, ngjyre venge, te pershtatshme per ambient te jashtem edhe te bredeshem. ne gjendje perfekte, cmimi 20.000 leke te reja komleti Tel. : 0684010444

shes 4 komlete kolltuqe me…

 

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…