Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Vendo postazioni call center,…

Tirane
 • Publish Date: 20-05-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! OKAZION!

Tirane
 • Publish Date: 20-05-16

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

Karoce PËRMES Femi Karoce PËRMES Femi

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €110,00

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE MIRE . E BLERE NE GJERMANI cmimi 15000 lek

KAROCE PER FEMI. NE GJENDJE TE…

Tirane   24-03-16 Karoce PËRMES Femi €110,00
 

Ore antike viti 1800 super gjendje Ore antike viti 1800 super…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €2.200,00

shitet ore anitke e vitit 1800. 100% funksionale dhe e gjithe ne dru arre. Cmimi 2200€

shitet ore anitke e vitit…

Kuzhine Kuzhine

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 02-03-16
 • Cmimi: €100,00

Guzhine me dru ngjyre qershie, pak e perdorur. Ne gjendje te mire ne forem kendi 4 m.

Guzhine me dru ngjyre qershie,…

Qarku i Durrësit   02-03-16 Kuzhine €100,00

Krevate kopeshti femijesh. Krevate kopeshti femijesh.

Tirane
 • Publish Date: 22-02-16
 • Cmimi: €1,00

Shiten krevate kopeshti femijesh. Cel:0682070165

Shiten krevate kopeshti…

 

vegla mobilerie vegla mobilerie

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-02-16
 • Cmimi: €2.400,00

hitet sharr , kompresor dhe shpuse menteshash ne gjendje perfekte per arsye mbyllje aktiviteti . shiten te 3 bashk 3.300.000 milion lek ose vec e vec : sharra 3 milion , kompresori 300 dhe shpusja menteshave 150

hitet sharr , kompresor dhe…

Karoce All 3 Prenatal Karoce All 3 Prenatal

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €350,00

Shitet karroce per femije prenatal, perfshin soxholino e cila mund te montohet ne karroce, portbebe, shetitorja e cila kthehet me pamje pas ( deri kur femija eshte 12 muaj) dhe pamje perpara ( pas 12 muaj) / si ne foto/. Karroca eshte sh pak e perdorur,…

Shitet karroce per femije…

Krevat femije Krevat femije

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €50,00

krevat per femi i blere ne itali. eshte perdorur shum pak, dysheku eshte perdorur me mbrojtese edhe se femija ka perdorur ghithmone Pampers, ka dhe sirtare rrobash posht +dyshekun

krevat per femi i blere ne…

 

Okazion! Karroce 3n1 Mothercare xpedior ne garanci Okazion! Karroce 3n1…

Tirane
 • Publish Date: 17-02-16
 • Cmimi: €250,00

Karroce Mothercare xpedior me tre perdorime. E blere ne korrik 2015 tek Mothercare QTU, disponohet fatura origjinale qe paraqitet per garanci. 2 vjet garanci nga Mothercare. Ka tre pjese. Skeleti metalik i cili lidhet qofte me karricen/koshin, qofte me…

Karroce Mothercare xpedior me…