Krevat hekuri Krevat hekuri

Tirane
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €155,00

I ardhur nga Suedia. Permasat 180*200 cm Pa dyshek. Pa zgare 22.000 LEKE TE REJA

I ardhur nga Suedia. Permasat…

Tirane   13-02-16 Krevat hekuri €155,00

OKAZION DURRES OKAZION DURRES

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 09-02-16
 • Cmimi: €35.000,00

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH + KOMODIN + TAVOLIN STUDIME NE GJENDJE PERFEKTE TE PRDORURA PAK MUAJ PER VETEM 35.000 LEKE

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH +…

KEND KOLLTUKESH+TEK KEND KOLLTUKESH+TEK

Tirane
 • Publish Date: 20-01-16
 • Cmimi: €1,00

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat: 270cmX160cm Ngjyra: Kafe me jashtek me dizenjo. Shume i rehateshem dhe punim i veçante, 55.000 Lekë I padiskutueshem. Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. Rruga "Sulejman Delvina" prane Hotel Diplomat 1. çmimi: 55.000 Lekë -…

KEND KOLLTUKESH+TEK Permasat:…

 

3 Komplete Tavolinash 3 Komplete Tavolinash

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

3 Komplete Tavolinash Te Reja paperdorura 0686427679

3 Komplete Tavolinash Te Reja…

Thika per gdhendie druri Thika per gdhendie druri

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

shes kuti me te gjitha thikat per gdhendie druri, te ardhura nga zvicera, te reja pa perdorur. cmimi 70 euro

shes kuti me te gjitha thikat…

krevat me dy komodina.I RI krevat me dy komodina.I RI

Shqipëri
 • Publish Date: 07-12-15

Çmimi: 250 000 LEK Komuna: Vlorë Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi krevat me dy komodina pa dyshek.i ri.cmimi 250000lek

Çmimi: 250 000 LEK Komuna:…

 

2 Tavolina xhami bazament inoksi 2 Tavolina xhami bazament…

Tirane
 • Publish Date: 07-12-15

Shes 2 Tavolina xhami i perbere me cirka ose me xixa (shiko fotot) me bazament inoksi.Tavolinat jane si te reja perdoren ne cdo ambjent.12.000 lek te reja te dyja.Flm...

Shes 2 Tavolina xhami i…

Kend per sallon Kend per sallon

Tirane
 • Publish Date: 04-12-15

Prodhim suedez. Strukture druri. Dopio cope. Jasteket me pupla dhe sfungjer. Ergonomik kundra dhimbjeve te shtylles kurrizore.

Prodhim suedez. Strukture…

Tirane, shes Kuzhine ne forme L + lavapjate + aspirator + sobe 55.000 Leke Tirane, shes Kuzhine ne forme…

Tirane
 • Publish Date: 02-12-15

Kuzhine ne forme L,sobe "Schmitd Germany" pa pianure,aspirator "Bosch" me prekje,lavapjate + grup. Cmimi i diskutueshem Cel. : 0696349209

Kuzhine ne forme L,sobe…

 

Tirane, shes 5 Tapete 5 Leke Tirane, shes 5 Tapete 5 Leke

Tirane
 • Publish Date: 02-12-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…