Tirane, shes Mobilje Druri Origjinale Indiane per ndarje ambienti 500 Euro Tirane, shes Mobilje Druri…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shes Mobilje Druri Indiane per te ndare ambientet. Te blera para 6 muajsh dhe pa asnje demtim. (Eshte Blere 1.000Euro). Bashkangjitur fotot. Cel. : 0692605470

Shes Mobilje Druri Indiane per…

Tirane, blej mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane etj Tirane, blej mobilje te…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,dhoma gjumi,divane,elektroshtepiake.Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Cel. : 0682741109

Blejme dhe transportojme…

Tirane, shes Karrike dhe Tavolina - Mobiljet e nje bar - resoranti Tirane, shes Karrike dhe…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shes Mobiljet e nje bar - resoranti. 1- Karrike dhe Tavolina 90*90 druri - 7.000 Leke 2- Tavolina 180*90 druri - 10.000 Leke 3-Karrige 15.000 Leke /copa Cel. : 0682040088

Shes Mobiljet e nje bar -…

 

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…

Tirane, shes 2 kolltuqe tek. 1500 Lek/copa Tirane, shes 2 kolltuqe tek.…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip i vjeter te perdorura, pa demtime si ne foto : Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Cmimi 3000 lek Cel. : 0692214881

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip…

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…

 

Durres, shes Mobilje per banjo 40 mije lek te vjetra Durres, shes Mobilje per banjo…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

Shitet mobilje per banjo. Vetem pasqyra, ashtu sic eshte ne foto. Xhami eshte dopjo. I perdorur po ne gjendje shume te mire. Derrasen mbrapa xhamit ose mund te lyhet me boje ose i vendoset derrase tjeter. Ka derrasen gati per vendos dritat Permasat:…

Shitet mobilje per banjo.…

Durres, shes Senduk 30 mije lek te vjetra Durres, shes Senduk 30 mije…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

Shes senduk.I mbajtur shume mire. Ka vetem ca te rrjepurra te vogla qe rregullohen. Senduku ka vendin ku mbyllet me dryn. Permasat : 75 gjeresi, 54 lartesi. Tel. : ilirilir19@hotmail.com

Shes senduk.I mbajtur shume…

Tirane, shes SHES DIVAN PER ARSYE EMIGRIMI Tirane, shes SHES DIVAN PER…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT ESHTE 5,000 LEK. Cel. : 0692028688

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT…

 

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…