Pajisje per parukeri Pajisje per parukeri

Tirane
 • Publish Date: 09-07-16

Shes pajisje per parukeri. Kam gjithcka qe i nevojitet nje salloni te kompletuar si per parukerine dhe per pajisjet e manikur e pedikur. Per sqarime te metejshme mund te me kontaktoni ne numerin 0697812758. Cmimi shume i arsyeshem

Shes pajisje per parukeri. Kam…

Shitet Parukeria Shitet Parukeria

Shqipëri
 • Publish Date: 15-05-17
 • Cmimi: €3.200,00

Shiten mobilet e parukeris...

Shiten mobilet e parukeris...

Shqipëri   15-05-17 Shitet Parukeria €3.200,00

Original S7 Edge Gold , iPhone 7 Red 128gb Original S7 Edge Gold , iPhone…

Qarku i Dibrës
 • Publish Date: 13-07-17
 • Cmimi: €329,00

Original iPhone 7 Red 128gb & S7 Edge Gold Offer Discount - 20% Brand New Original Phone in Sealed Box . Warranty - 24 Months Validity. Money Back Guarantee & Return Policy - 60 Days SHIPPING / DELIVERY 2 Days– Free offer - buy 2 IPhone 7 Red &…

Original iPhone 7 Red 128gb &…

 

Tirane, shes tavoline kompjuteri 8.000 Leke Tirane, shes tavoline…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Eshte e paperdorur fare. Cel. : 0692941077

Eshte e paperdorur fare. Cel.…

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…

Tirane, shes SHES DIVAN PER ARSYE EMIGRIMI Tirane, shes SHES DIVAN PER…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT ESHTE 5,000 LEK. Cel. : 0692028688

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT…

 

Durres, shes Senduk 30 mije lek te vjetra Durres, shes Senduk 30 mije…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

Shes senduk.I mbajtur shume mire. Ka vetem ca te rrjepurra te vogla qe rregullohen. Senduku ka vendin ku mbyllet me dryn. Permasat : 75 gjeresi, 54 lartesi. Tel. : ilirilir19@hotmail.com

Shes senduk.I mbajtur shume…

Durres, shes Mobilje per banjo 40 mije lek te vjetra Durres, shes Mobilje per banjo…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 20-11-15

Shitet mobilje per banjo. Vetem pasqyra, ashtu sic eshte ne foto. Xhami eshte dopjo. I perdorur po ne gjendje shume te mire. Derrasen mbrapa xhamit ose mund te lyhet me boje ose i vendoset derrase tjeter. Ka derrasen gati per vendos dritat Permasat:…

Shitet mobilje per banjo.…

Tirane, shes 2 kolltuqe tek. 1500 Lek/copa Tirane, shes 2 kolltuqe tek.…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip i vjeter te perdorura, pa demtime si ne foto : Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Cmimi 3000 lek Cel. : 0692214881

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip…

 

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…