OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura OKAZION! Shes tavolina call…

Tirane
 • Publish Date: 23-05-16
 • Cmimi: €1.000.000,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OKAZION DURRES OKAZION DURRES

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 09-02-16
 • Cmimi: €35.000,00

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH + KOMODIN + TAVOLIN STUDIME NE GJENDJE PERFEKTE TE PRDORURA PAK MUAJ PER VETEM 35.000 LEKE

DOLLAP PER DHOMA FEMIJESH +…

Shitet krevat për fëmijë Shitet krevat për fëmijë

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €10.000,00

Krevat për fëmijë I pa përdorur Shitet për arsye emigrimi

Krevat për fëmijë I pa…

 

Shiten mobilie e nje parukerie Shiten mobilie e nje parukerie

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 13-02-16
 • Cmimi: €3.500,00

Shiten mobilie te nje parukerie Perfishihen televizor ,kondicioner Mitsubishi24, lavates , me aksesor Per parukieret,televizor LG ekran i shesht, Cfare perfshihen te gjitha ne foto Cmimi: 5milion leke..

Shiten mobilie te nje…

Shitet Parukeria Shitet Parukeria

Shqipëri
 • Publish Date: 15-05-17
 • Cmimi: €3.200,00

Shiten mobilet e parukeris...

Shiten mobilet e parukeris...

Shqipëri   15-05-17 Shitet Parukeria €3.200,00

vegla mobilerie vegla mobilerie

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-02-16
 • Cmimi: €2.400,00

hitet sharr , kompresor dhe shpuse menteshash ne gjendje perfekte per arsye mbyllje aktiviteti . shiten te 3 bashk 3.300.000 milion lek ose vec e vec : sharra 3 milion , kompresori 300 dhe shpusja menteshave 150

hitet sharr , kompresor dhe…

 

OKAZION! Per vetem 2200 euro! OKAZION! Per vetem 2200 euro!

Tirane
 • Publish Date: 24-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

OCCASIONE! Solo 2200 Euro! OCCASIONE! Solo 2200 Euro!

Tirane
 • Publish Date: 22-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

OKAZION! Per vetem 2200 euro! OKAZION! Per vetem 2200 euro!

Tirane
 • Publish Date: 22-06-16
 • Cmimi: €2.200,00

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457

OKAZION! Shes tavolina call…

 

Ore antike viti 1800 super gjendje Ore antike viti 1800 super…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €2.200,00

shitet ore anitke e vitit 1800. 100% funksionale dhe e gjithe ne dru arre. Cmimi 2200€

shitet ore anitke e vitit…