Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…

Tirane, shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, 20.000 Leke Tirane, shes 4 komlete…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

shes 4 komlete kolltuqe me thurje plastike, ngjyre venge, te pershtatshme per ambient te jashtem edhe te bredeshem. ne gjendje perfekte, cmimi 20.000 leke te reja komleti Tel. : 0684010444

shes 4 komlete kolltuqe me…

Tirane, shes karrige per ambjent jashtem 3.500 Leke Tirane, shes karrige per…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

karrige per ambjent jashtem,,ne gjendje perfekte.materiali alumini me thurje dhe dru te llakuar. cmimi 3500 leke te reja copa Tel. : 0662710444

karrige per ambjent…

 

Tirane, shes tavoline kompjuteri 8.000 Leke Tirane, shes tavoline…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

Eshte e paperdorur fare. Cel. : 0692941077

Eshte e paperdorur fare. Cel.…

Durres,OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR CMIMI 16.000 Leke Durres,OKAZION SHES TAVOLIN…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI.PERMASAT JAN.GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA .CMIM I ESHTE I PA DISKUTUSHEM.PER KOTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. Tel. : 0696599893 Cel. : 0696599893

OKAZION SHES TAVOLIN XHAMI…

Tirane, shes SHES DIVAN PER ARSYE EMIGRIMI Tirane, shes SHES DIVAN PER…

Tirane
  • Publish Date: 20-11-15

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT ESHTE 5,000 LEK. Cel. : 0692028688

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT…

 

Durres, shes Senduk 30 mije lek te vjetra Durres, shes Senduk 30 mije…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

Shes senduk.I mbajtur shume mire. Ka vetem ca te rrjepurra te vogla qe rregullohen. Senduku ka vendin ku mbyllet me dryn. Permasat : 75 gjeresi, 54 lartesi. Tel. : ilirilir19@hotmail.com

Shes senduk.I mbajtur shume…

Durres, shes Mobilje per banjo 40 mije lek te vjetra Durres, shes Mobilje per banjo…

Qarku i Durrësit
  • Publish Date: 20-11-15

Shitet mobilje per banjo. Vetem pasqyra, ashtu sic eshte ne foto. Xhami eshte dopjo. I perdorur po ne gjendje shume te mire. Derrasen mbrapa xhamit ose mund te lyhet me boje ose i vendoset derrase tjeter. Ka derrasen gati per vendos dritat Permasat:…

Shitet mobilje per banjo.…

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…

 

Tirane, shes 2 kolltuqe tek. 1500 Lek/copa Tirane, shes 2 kolltuqe tek.…

Tirane
  • Publish Date: 23-11-15

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip i vjeter te perdorura, pa demtime si ne foto : Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes falas. Cmimi 3000 lek Cel. : 0692214881

Shiten 2 cope kolltuqe tek tip…