Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Vendo postazioni call center,…

Tirane
 • Publish Date: 20-05-16

OCCASIONE! Vendo postazioni call center, Pc, Sedie come nuove. Ottimo prezzo! Gli interessati posso chiamare su questo nr: 0696813457.

OCCASIONE! Vendo postazioni…

vegla mobilerie vegla mobilerie

Qarku i Elbasanit
 • Publish Date: 21-02-16
 • Cmimi: €2.400,00

hitet sharr , kompresor dhe shpuse menteshash ne gjendje perfekte per arsye mbyllje aktiviteti . shiten te 3 bashk 3.300.000 milion lek ose vec e vec : sharra 3 milion , kompresori 300 dhe shpusja menteshave 150

hitet sharr , kompresor dhe…

Tirane, shes tavoline kompjuteri 8.000 Leke Tirane, shes tavoline…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

Eshte e paperdorur fare. Cel. : 0692941077

Eshte e paperdorur fare. Cel.…

 

Tirane, shes Tapete 7.000 Leke Tirane, shes Tapete 7.000 Leke

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten tapetet e shtepise per arsye rinovimi, te perdorura ne gjendje shume te mire: 1-Tapet bezhe 1.5 cm i trashe 225x160 cm 7000 lek 2-Tapet jeshil 1 cm -/- 315x225 cm 8000 lek 3-Tapet kanell i holle 190x265 cm 2500 lek 4-Tapet i trashe 3 cm 250x200 cm…

Shiten tapetet e shtepise per…

Tirane, shes Shes raft per zyre ose kancelari 15.000 Leke Tirane, shes Shes raft per…

Tirane
 • Publish Date: 24-11-15

Shitet raft me kanata xhami me permasa Tjetri 2.42 m me 0.45 m Cmimi 15000 leke. Cel. : 0693274384

Shitet raft me kanata xhami me…

Tirane, shes SHES DIVAN PER ARSYE EMIGRIMI Tirane, shes SHES DIVAN PER…

Tirane
 • Publish Date: 20-11-15

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT ESHTE 5,000 LEK. Cel. : 0692028688

SHES DIVAN , CMIMI I DIVANIT…

 

Tirane, shes Mobilje Druri Origjinale Indiane per ndarje ambienti 500 Euro Tirane, shes Mobilje Druri…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shes Mobilje Druri Indiane per te ndare ambientet. Te blera para 6 muajsh dhe pa asnje demtim. (Eshte Blere 1.000Euro). Bashkangjitur fotot. Cel. : 0692605470

Shes Mobilje Druri Indiane per…

Tirane, shes Kuzhine ne forme L + lavapjate + aspirator + sobe 55.000 Leke Tirane, shes Kuzhine ne forme…

Tirane
 • Publish Date: 02-12-15

Kuzhine ne forme L,sobe "Schmitd Germany" pa pianure,aspirator "Bosch" me prekje,lavapjate + grup. Cmimi i diskutueshem Cel. : 0696349209

Kuzhine ne forme L,sobe…

Tirane, shes KEND NDENJEJE DHE TAVOLINE 50.000 Leke Tirane, shes KEND NDENJEJE DHE…

Tirane
 • Publish Date: 01-12-15

KEND NDENJEJE 247 mm x 175 mm cmimi 52000 lek (cmimi nen kosto).Shes dhe tavoline mesi kafe e erret me permasa 110 x 65 x 39 cmimi 7000 lek. Nese i bleni kend+tavoline cmimi 50,000 lek.Cmimi i diskutueshem Tel. : 042362530 Cel. : 0662071850

KEND NDENJEJE 247 mm x 175 mm…

 

Tirane, shes Karrike Zyre 2000 leke/cope. Tirane, shes Karrike Zyre 2000…

Tirane
 • Publish Date: 23-11-15

Shiten karrike zyre. Jane komode, me sfungjer dhe cope cilesore. Cmimi oferte 2000 leke/cope. 5 Cope Total. Adresa:  21 dhjetori, ish fusha e Aviacionit, afer pallateve te telebingos. Faleminderit Cel. : 069 24 14 764

Shiten karrike zyre. Jane…