Skuter Skuter

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €60.000,00

Motorr Aprilia Sr 50cc ne gjendje shum te mire

Motorr Aprilia Sr 50cc ne…

For sale by: Owner

Year: 2006

Kilometers: 20000

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Tirane   08-10-18 Skuter €60.000,00

Shes Motorr Shes Motorr

Tirane
 • Publish Date: 09-06-17
 • Cmimi: €300,00

Skuter me dokumenta te rregullta per nje vit ne gjendje shum te mire per me teper kontakto.....300mileke jo euro

Skuter me dokumenta te…

Tirane   09-06-17 Shes Motorr €300,00

Shitet Motor Peugeot 125cc Shitet Motor Peugeot 125cc

Tirane
 • Publish Date: 23-05-17
 • Cmimi: €850,00

Shitet Motor Peugeot 125cc Viti 2001 Ngjyra gri I sapoardhur nga Greqia me dogane te paguar. Eshte gati per targa. Motori eshte ne gjendje te mire. Eshte i gatshem per cdo lloj prove. Ne Greqi nuk eshte perdorur 10 vjet. Cmimi 850€ i diskutueshem Shitet…

Shitet Motor Peugeot 125cc…

Make: Peugeot

Model: Elysium 125

Year: 2001

Color: Grey

 

Shes motorr Shes motorr

Qarku i Shkodrës
 • Publish Date: 29-04-17
 • Cmimi: €1,30

Shes motorr Yamaha viti i prollimit 2004 me dogan te paguar qmimi 1.300 i diskutushem kontakto ne numrin e me poshtem 0683137105

Shes motorr Yamaha viti i…

Transmission: Automatic

Color: Blue

Fuel Type: Hybrid-Electric

Yamaha r1 Yamaha r1

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 17-04-17

Shitet yamaha r1 viti 2005 ne gjendje shum te mir pronari par perj fabrike jam une ju faliminderit per mirkuptim kontakti 044129889

Shitet yamaha r1 viti 2005 ne…

Yamaha r1 Yamaha r1

Rajoni i Gjilanit
 • Publish Date: 17-04-17

Shitet yamaha r1 viti 2005 ne gjendje shum te mir pronari par perj fabrike jam une ju faliminderit per mirkuptim kontakti 044129889

Shitet yamaha r1 viti 2005 ne…

For sale by: Owner

Make: Suzuki

 

Shes motorr Yamaha V Star Shes motorr Yamaha V Star

Tirane
 • Publish Date: 10-04-17
 • Cmimi: €4.300,00

YAMAHA V- STAR 650 cc,viti 2008,5900 km,i ardhur nga Amerika,ne gjendje perfekte dhe shume i paster,me dokumenta te rregullta me targa,shitet per arsye mosperdorimi.

YAMAHA V- STAR 650 cc,viti…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: Yamaha

Year: 2008

Kilometers: 5900

Body type: Other

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Yamaha Majesty 125cc - 2008 Yamaha Majesty 125cc - 2008

Tirane
 • Publish Date: 22-03-17
 • Cmimi: €850,00

Shitet Yamaha Majesty 125cc Viti i prodhimit 2008 Motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe i jane bere te gjitha sherbimet Nuk ka nevoje per patente

Shitet Yamaha Majesty 125cc…

For sale by: Owner

Model: Majesty 125cc

Year: 2008

Color: Blue

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Kavasaki 250 Kavasaki 250

Qarku i Gjirokastrës
 • Publish Date: 16-02-17
 • Cmimi: €700,00

Shitet per arsye mos perdorimi

Shitet per arsye mos perdorimi

For sale by: Owner

Model: KLR

Year: 2000

Kilometers: 15000

Transmission: Manual

Color: Black

 

Modenas dinamik Modenas dinamik

Qarku i Fierit
 • Publish Date: 10-02-17
 • Cmimi: €500,00

Motorri eshte ne gjendje shume te mir i gatshem per cdo prove

Motorri eshte ne gjendje shume…