Skuter Skuter

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €60.000,00

Motorr Aprilia Sr 50cc ne gjendje shum te mire

Motorr Aprilia Sr 50cc ne…

For sale by: Owner

Year: 2006

Kilometers: 20000

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Tirane   08-10-18 Skuter €60.000,00

Shes Motorr Shes Motorr

Tirane
 • Publish Date: 09-06-17
 • Cmimi: €300,00

Skuter me dokumenta te rregullta per nje vit ne gjendje shum te mire per me teper kontakto.....300mileke jo euro

Skuter me dokumenta te…

Tirane   09-06-17 Shes Motorr €300,00

Shitet Motor Peugeot 125cc Shitet Motor Peugeot 125cc

Tirane
 • Publish Date: 23-05-17
 • Cmimi: €850,00

Shitet Motor Peugeot 125cc Viti 2001 Ngjyra gri I sapoardhur nga Greqia me dogane te paguar. Eshte gati per targa. Motori eshte ne gjendje te mire. Eshte i gatshem per cdo lloj prove. Ne Greqi nuk eshte perdorur 10 vjet. Cmimi 850€ i diskutueshem Shitet…

Shitet Motor Peugeot 125cc…

Make: Peugeot

Model: Elysium 125

Year: 2001

Color: Grey

 

Shes motorr Yamaha V Star Shes motorr Yamaha V Star

Tirane
 • Publish Date: 10-04-17
 • Cmimi: €4.300,00

YAMAHA V- STAR 650 cc,viti 2008,5900 km,i ardhur nga Amerika,ne gjendje perfekte dhe shume i paster,me dokumenta te rregullta me targa,shitet per arsye mosperdorimi.

YAMAHA V- STAR 650 cc,viti…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: Yamaha

Year: 2008

Kilometers: 5900

Body type: Other

Color: Black

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Yamaha Majesty 125cc - 2008 Yamaha Majesty 125cc - 2008

Tirane
 • Publish Date: 22-03-17
 • Cmimi: €850,00

Shitet Yamaha Majesty 125cc Viti i prodhimit 2008 Motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe i jane bere te gjitha sherbimet Nuk ka nevoje per patente

Shitet Yamaha Majesty 125cc…

For sale by: Owner

Model: Majesty 125cc

Year: 2008

Color: Blue

Fuel Type: Gasoline

Type: Used

Piaggio Liberty- Viti 2005 Piaggio Liberty- Viti 2005

Tirane
 • Publish Date: 06-10-16
 • Cmimi: €550,00

Shitet Piaggio Liberty, e bardhe, viti 2005, 124 kubik. Motorri eshte i pajisur me targa dhe dokumenta deri ne Qershor 2017. I pershtatshem per transport. Vlera e motorrit 75,000 leke (i diskutueshem).

Shitet Piaggio Liberty, e…

For sale by: Owner

 

Shitet Shitet

Tirane
 • Publish Date: 28-07-16
 • Cmimi: €6.200,00

Shitet Yamaha DragStar 650cc viti 2003 me 18000 km.

Shitet Yamaha DragStar 650cc…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: DragStar

Year: 2003

Kilometers: 18000

Type: Used

Tirane   28-07-16 Shitet €6.200,00

YAMAHA XMAX 400 YAMAHA XMAX 400

Tirane
 • Publish Date: 08-06-16
 • Cmimi: €4.700,00

Shes Motorr te ri YAMAHA XMAX 400, viti 12/2014, ABS+AKROPOVIC+VARIATOR+GOMA TE REJA. 3700KM. CMIMI 4700 EURO.

Shes Motorr te ri YAMAHA XMAX…

For sale by: Owner

Model: YAMAHA XMAX 400

Year: 2014

Kilometers: 3700

Color: Grey

Fuel Type: Other

Type: New

Tirane   08-06-16 YAMAHA XMAX 400 €4.700,00

Suzuki Burgman 650 ABS Suzuki Burgman 650 ABS

Tirane
 • Publish Date: 26-03-16
 • Cmimi: €3.000,00

Motorri eshte me 40mije klm me ABS . Funksionon cdo gje. asnjehere ska patur difekt, me letra te rregullta origjinale. Cmimi nuk eshte i negociushem. Vetem telefonata serioze . Nuk e uli cmimin per asnji arsye. Motorri punon perfekt. Per momentin ndodhet…

Motorri eshte me 40mije klm me…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: Burgman 650

Year: 2002

Kilometers: 101

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Other

Color: Other

Fuel Type: Other

Type: Used

Tirane   26-03-16 Suzuki Burgman 650 ABS €3.000,00
 

Motorr Kymco 2006 Motorr Kymco 2006

Tirane
 • Publish Date: 24-03-16
 • Cmimi: €2.300,00

Nderroj motorr kymco 500 kubik viti 2006 te gjitha sherbimet e bera .me targa shqiptare. CMIMI 2300 EURO I DISKUTUESHEM Pranoj nderrime me makina 2002 e siper plus mund te shtoj diferencen. Mund te me kontaktoni dhe ne viber ose whats up. Flm

Nderroj motorr kymco 500 kubik…

For sale by: Owner

Make: Other

Model: XCITING 500

Year: 2006

Kilometers: 1010

Body type: Other

Drivetrain: Other

Transmission: Other

Color: Other

Fuel Type: Other

Type: Used

Tirane   24-03-16 Motorr Kymco 2006 €2.300,00