Tirane, jap me qera APT 1+1+A+BLK Kati 4, 67 m2, Cmimi 33,000 Leke / Muaj. (Tek Fusha Ali Demi) Tirane, jap me qera APT…

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18

Jap me qera Apartamentin 1+1+ Aneks + Ballkon tek fusha "Ali Demi" Kompleksi "Wind". Cmimi 33,000 Lekë / Muaj. Pallati është i ndërtuar ne Gusht te 2017, dhe eshte i kompletuar me te gjitha paisjet elektro shtepiaket dhe mobilje te reja. Ndodhet ne katin…

Jap me qera Apartamentin 1+1+…

Tirane, jap me qera Apt 2+1 + A + 2WC + 2 BLK, Kati 5, 100m2, 500 Euro/Muaj (Shallvare) Tirane, jap me qera Apt 2+1 +…

Tirane
 • Publish Date: 06-03-18
 • Cmimi: €500,00

Tirane, Jepet me qera Apt 2+1 +2 WC +2 Bllk. Apt është totalisht i mobiluar. Pall Tuborg, kati 5. Pallati është i pajisur me ashensor. Ndodhet ne zonen shallvare! Cmimi 500 euro/ Muaj i diskutueshem. Numer kontakti : Cel. : 0696191044

Tirane, Jepet me qera Apt 2+1…

Tirane, jap me qera garsonier 1+1 Kati 6, 36 m² 300 Euro (Ring Center) Tirane, jap me qera garsonier…

Tirane
 • Publish Date: 05-02-18

Zona/Rruga : Ring Center Jepet me qira ambient i ri ,modern ,te godina e Ring Center! Cel. : 0696092340

Zona/Rruga : Ring Center…

 

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 5, 80 m² 350 Euro (Myslym Shyri, prane gjimnazit Faik Konica) Tirane, jap me qera apartament…

Tirane
 • Publish Date: 05-02-18

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane gjimnazit Faik Konica Jepet me qera shtepi 2+1 tek myslym shyri perballe gjimnazit Faik Konica. Kati 5, i kompletuar me: 1- Dhome gjumi me krevat dopjo 2- Dhome gjumi me dy krevate teke 3- Guzhine me furre, frigorifer 4-…

Zona/Rruga : Myslym Shyri,…

Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe Tirane, jap me qera Vile 2…

Tirane
 • Publish Date: 05-02-18

Vile 2-Kateshe me qera Vila ndodhet në afërsi të Kristal Center dhe ka lidhje optimale me unazën e re. Vila mund të përdoret jo vetëm si ambjent banimi, por dhe per zyra, seli firme, çerdhe, kopësht etj. Two-storey villa in Tirana to be let The villa…

Vile 2-Kateshe me qera Vila…

Tirane, jap me qera garazh 60 Euro (Rruga Perlat Rexhepi, pranë Librit Universitar (poshtë TIKI BAR)) Tirane, jap me qera garazh 60…

Tirane
 • Publish Date: 05-02-18

Jepet garazh me qira, 1 kat nëntokë, i mbyllur, me telekomandë. Adresa: Rruga Perlat Rexhepi (pranë Librit Universitar),Tiranë Çmimi: € 60/muaj. Tel: +355692043303.

Jepet garazh me qira, 1 kat…

 

jepet dhome me qera jepet dhome me qera

Tirane
 • Publish Date: 20-10-17
 • Cmimi: €10.000,00

jepet dhome me qera, 10 000 bashke me drita/uje dhe internet, eshte e vogel dhe e pershtatshme per nje person, brenda nje apartamenti me dy dhoma te tjera, ku ne njeren jeton nje djale dhe ne tjetren banon nje cift mjekesh te te 30-tat, nuk ka lavatrice…

jepet dhome me qera, 10 000…

Tirane   20-10-17 jepet dhome me qera €10.000,00

Shtepi me qera Shtepi me qera

Tirane
 • Publish Date: 13-10-17
 • Cmimi: €200,00

Jepet me qera.2+1, me ballkon. Komplet e mobiluar, Dirta dhe uje 24h. Adresa : RRuga e Elbasanit,100m prane ures se tabakeve. cmimi 280 mije lek

Jepet me qera.2+1, me ballkon.…

Tirane   13-10-17 Shtepi me qera €200,00

Safe Legal Abortion Available Call 0743305218 in tsakane,nigel Safe Legal Abortion Available…

Tirane
 • Publish Date: 30-08-17

Safe Legal Abortion Available Call 0743305218 in tsakane,nigel Abortion is defnitely termination of an unwanted pregnancy and that is what we help you do in one of our clinics in Pretoria, Johannesburg or Port Elizabeth - PE. We offer a secure, pain free…

Safe Legal Abortion Available…

 

{World lost love spells| For Money/Lotto Lottery Spells} +27633555301,Austria, France, San Marino, Slovenia, Switzerland, NEVADA {World lost love spells| For…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 14-08-17
 • Cmimi: €100,00

{World lost love spells| For Money/Lotto Lottery Spells} +27633555301,Austria, France, San Marino, Slovenia, Switzerland, Vatican City (Online Love Problems Solutions Call +27633555301) Any Problems In Your Life. Problems Like :-Love Problems, Husband…

{World lost love spells| For…