Cmimi : €32.000,00 Tirane Luan Meçani
15-10-18 267 Hits


Apartament 2+1 e mobiluar kati i dyte prane postes te 21 dhjetori.

1001


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, jap me qera apartament 4+1+A+BLK Kati 9, 210 m² 600 Euro (Myslym Shyri)

Apartament (penthouse)140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij.Ndodhet ne katin e nente(i fundit) i cili eshte i ndare nga katet e tjere nepermjet nje dere te vecante qe komandohet vetem nga familja qe banon ne kete kat.Perberja e tij eshte si vijon:1… Tirane

Jepet me Qira

Jepet me qera pjes e vilës, kati dytë 1+1 rr. Teodor keko përball fabrikes se miellit Stacioni i Tiranës se re. Tirane

Shtepi me qera

Jap shtepi private me qera 1+1 e mobiluar shum e paster,ne katin e dyte , lagje teper e qeterruga Ferdinand Deda afer fushes se aviacionit Tirane Tirane

Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m² 250 Euro (Dervish Hima perballe Ambasades Amerikane)

Jap me qera ap te ri perballe Ambasades Amerikane pallati super big market e bar Kamelonit.Ap me pamje nga jugu me kend guzhine modern me kolltuqe tel plazem e. Kondicioner .Dhoma gjumit e pajisur me nje dhome garderobe .cmimi 250 euro. Cel. : 0693393920 Tirane

Jap Me Qira Ne qender te tiranes

Jap me Qira Apartament 1+1 ,me koridor , ballakon , banje , Aneks i vecante per gatim ne Qender te Tiranes ne Rr. Sulejman Pasha . ndermjet Kafe Flores dhe Cirkut. Uje + drita 24 Ore . Eshte e pershtateshme dhe per klinika , studio apo zyra. cmimi… Tirane

 
Report this ad