Cmimi : €500,00 Tirane Luan Meçani
15-10-18 93 Hits


KAT I NJE VILE PRANE TELEKOMIT NE RRUGEN MYSLYM SHYRI 2+1 E MOBILUAR CMIMI 500 EUR

1001


  Send Message


QR code

Related ads

Apartament me Qira

Jepet me qira apartament banimi 1+1, kati i 5-te ne nje pallat 7-te katesh ne rrugen "Nikolla Lena" prane kopshtit "Kater Stinet" ne brendesi te rruges "Mylsym Shyri" izoluar nga zhurmat e trafikut. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i rinovuar… Tirane

Shtepi me Qera

Jap shtepi me qera Kati i II i nje Vile Hyrja permban sallon, kuzhine, koridor, 3 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shtepia eshte e mobiluar plotesishte ne kushte bashkekohore Tirane

Jap Me Qira Ne qender te tiranes

NE QENDER TE TIRANES SHES OSE JAP ME QIRA AP.1+1 Kati II-te AFER CIRKUT KONTAKT:0692139320 Tirane

Ap. 1+1 prane Liqenit

Apartament 1+1,me dy ballkone, vendparkimi ne garazh, i mobiluar me shije, me te gjitha elektroshtepiaket. Pallat i ri punuar me shume cilesi, me kopesht te brendshem, ne zone te qete por qendrore (5 min me makine nga Blloku, 20 me kembe) Jepet me qera… Tirane

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera

Jepet nje shtepi me qera 2 dhoma dhe nje kuzhin ne fushen e Yzberishtit prane Big Market,110 meter katror ,me varande 30 metra e mobiluar ne gjendje shume te mire.Preferohen familjar. Tirane

 
Report this ad