Cmimi : €500,00 Tirane Luan Meçani
15-10-18 116 Hits


Apartament 2+1i mobiluar me qera prane telekomit ne rrugen Myslym Shyri cmimi 500 eur

1001


  Send Message


QR code

Related ads

jepet me qera

jepet me qera e mobiluar ne menyre bashkohore .0675413776 Tirane

Jap apartament 2+1 tek Fresku. Prane TV Tiranes

RESTORANT FRESKU TEK TV TIRANA, jepet me qera apartament, kati IV, 96m2, 2+1+2ballkone+1banjo me dritare. Pa mobiluar. Ka vetem kunderbufe me sobe. Vetem familje. , 20000 Lekë I padiskutueshem. Cel. 0673900808 Tirane

Jepet me qera 2+1, Kombinat

Kombinat, L.6, Rr. "Tanush Frasheri", mbrapa shkolles Mysine Kokalari jepet me qera kati 1 i nje vile 3 kateshe, 120 m2. Eshte e perbere nga 2 dhoma, 1 salle dopio, 2 banjo e koridor. Me oborr dhe porte me vehte. Aktualisht shoqata Princi i Vogel. Cmimi… Tirane

jepet me qera

gazonjere ,kati 1 e kompletuar plotsisht kati 1 Adresa ne unazen e re prane kafe Artisti cmimi :200 mije leke Tirane

Jap me qera shtepi banimi 1+1

Jap me qera shtepi private 1+1 te Vilat Gjermane mbi Fakultetin e Ekonomise. Kushte te mira banimi. Cmimi i diskutueshem. Tirane

 
Report this ad