Cmimi : €300,00 Tirane anisa
06-11-18 44 Hits


Shtepi banimi me qira, Rr.Komuna Parisit,(lulishte 1maji perball ishe ekspozites shqiperia sot)
Shtepia eshte ne kate te pare e perbere nga nje dheme gjumi,dhome ndenjeje ,aneks i vogel per gatim,koridor dhe tualet. Shtepia eshte e kompletuar me gjerat e nevojshme per jetese ka ajrosje te plot neper dhoma,aneks dhe tualet.

Rr.Komuna Parisit,(lulishte 1maji perball ishe ekspozites shqiperia sot)


  Send Message


QR code

Related ads

Jepet apartament 1+1 me qera

Jepet me qera apartament 1+1 me 2 ballkone (tualeti me ballkon), 74 m2, me kuzhine te mobiluar, kati i 5-te i nje pallati te ri me pamje fantastike. Adresa: Tek Fresku, rruga e Teleferikut (perballe Tirana TV) Cmimi 15,000 leke Nr kontakti: 0692787567 Tirane

Jepet shtepi me qera kati i 3

jap hyrje me qera 2 dhoma 1 guzhin kati 3 i nje vile cmimi 25000 lek. e mobiluar Numri i dhomave: 2,5 Adresa: Xhamlliku Sipërfaqe: 100 m2 Numri i kateve: 3 kat Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar… Tirane

Jap me qera

Jap me qera apartament perballe Eko market, prane karburant Alpet, 1+1 me sip 67 m ne katin e dyte, e mobiluar. Tirane

Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe

Two-storey villa in Tirana to be let The villa is situated in Selita e Vogel, one of the most prestigious villa quarters of Tirana, just a few minutes walk away from the lake of Tirana It consists of: ground floor: sitting room, kitchen, dining room,… Tirane

PORCELAN, PRANE TV KLAN. GAZONIERE ME QERA. PA MOBILUAR. KA KUNDERBUFE

PORCELAN, PRANE TV KLAN. GAZONIERE ME QERA. PA MOBILUAR. SIPERFAQE 50M2. E PERSHTATUR NE DHOME GJUMI + PARADHOME (GUZHINE). HYRJE ME VETE ( SI NE SHTEPI PRIVATE). KATI 2-TE FAKTIK. KA KUNDERBUFE TE VOGEL. UJE DHE DRITA 24 ORE. JEPET PER FAMILJE DHE PER… Tirane

 
Report this ad