Cmimi : €550,00 Tirane wendy arsi
06-11-18 22 Hits


Apartament 2+1 per Qera .Apartamenti ndodhet prane Juridikut ne nje zone mjaft te mire dhe te aksesueshme. Eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, me nje siperfaqe totale 92m2 .Apartamenti eshte me nje orientim mjaft te mire dhe me drite natyrale gjate gjithe dites . Ndodhet ne katin epeste te nje pallati te ri me ashensor. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!0696034444

bllok


  Send Message


QR code

Related ads

Jap me qera shtepi banimi 1+1

Jap me qera shtepi private 1+1 te Vilat Gjermane mbi Fakultetin e Ekonomise. Kushte te mira banimi. Cmimi i diskutueshem. Tirane

Shtepi me qera

Jap shtepi 1+1 me qera, e mobiluar ne katin dyte afer fushes se aviacionit Tirane

Tirane, jap me qera ambjente per dyqane. Kati 1, 94 m² (Tek Fresku, Rr.Muhamet Deliu)

Jepen ambjente me qera, te pershtatshme per banka, markete, call center etj mjaft funksionale per cdo lloj sherbimi qe kerkohet. Siperfaqet e dyqaneve variojne nga 94 deri ne 236 m2. ME HIPOTEKE (i vetmi ne zone) Te interesuarit te kontaktojne ne kete… Tirane

Jepet me qera aprtament tek rruga" Him Kolli "

Tek rruga"Him Kolli" jepet me qera apartament 2dhoma dhe kuzhin me siperfaqe 121 m2 . Pallat i ri . Kati i V . E mobiluar ne menyre bashkohore . Cmimi 400 euro muaji .Per informacione me te detajuara kontaktoni Dilan Agjensi . Email :contact@dilan.al . Nr… Tirane

Jap me qera

Jap me qera apartament perballe Eko market, prane karburant Alpet, 1+1 me sip 67 m ne katin e dyte, e mobiluar. Tirane

 
Report this ad