Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë Merrni kredi pa kufizime në…

Rajoni i Prizrenit
 • Publish Date: 08-10-17
 • Cmimi: EUR 100.00

Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit do të duhet të jetë për shkak të shumës së paguar,…

Unë kam një kapital që do të…

oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë oferta e kredisë ndërmjet…

Rajoni i Ferizajit
 • Publish Date: 08-10-17
 • Cmimi: EUR 100.00

Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit do të…

Merrni kredi pa kufizime në…

Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë Merrni kredi pa kufizime në…

Rajoni i Prishtinës
 • Publish Date: 08-10-17
 • Cmimi: EUR 145,454,544.00

Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit do të…

Merrni kredi pa kufizime në…

 

Nuwe ernstige lening geleentheid Nuwe ernstige lening…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 22-06-17
 • Cmimi: EUR 2,000.00

Kry jou lening tussen die besonder veilig Jy benodig geld leen tussen individue om te gaan met finansiële probleme om uiteindelik breek die dooiepunt wat veroorsaak banke, deur die verwerping van jou lening aansoek lêers Ek is 'n individu finansiële…

Kry jou lening tussen die…

 

dyqan dyqan

Tirane
 • Publish Date: 05-05-17
 • Cmimi: EUR 2,500.00

jap dyqan me qera ne unazen e re shume i pershtacem per cdo lloj aktiviteti,lokal zyra,berber,parukeri,etj.50m

jap dyqan me qera ne unazen e…

Tirane   05-05-17 dyqan EUR 2,500.00

JAP AMBIENT ME QERA JAP AMBIENT ME QERA

Tirane
 • Publish Date: 31-03-17
 • Cmimi: EUR 2.60

JAP AMBIENT ME QERA,KATI I TRETE, I PERSHTATSHEM PER CALL-CENTER,RROBAQEPESI,MAGAZINE. KA ASHENSOR PER NJEREZ DHE PER MALLRA. SIPERFAQJA 600M2,NE KUSHTE TE MIRA

JAP AMBIENT ME QERA,KATI I…

JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE…

Tirane
 • Publish Date: 20-02-17
 • Cmimi: EUR 30,000.00

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO, PERBALLE PALLATIT ALSION, JAP MAGAZINE, BODRUM ME SIPERFAQE 85M2, E PERSHTATSHME PER MAGAZINE, KANTINE VERE, RROBAQEPSI, KEPUCARI, ETJ. QERAJA 30.000 LEK/ MUAJ. QERAXHIU DO TE PAGUAJ EDHE TATIM QERANE. CEL.…

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE…

 

Ambjent komercial me qira perballe shkolles Petro Nini Ambjent komercial me qira…

Tirane
 • Publish Date: 07-02-17
 • Cmimi: EUR 1,650.00

200m2 me ambjente te perbashketa ose 174m2 ambient open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem. Rr Sami Frasheri siper ish Carrrefurit tani Dimstel hyrja nga rruga kryesore. Mundesi reklamimi ne facade per show room ,zyra ,spa etj 1564 euro me gjithe…

200m2 me ambjente te…