JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €500,00

Jepet me qira ambient 107 m2 ne zonen e Bllokut. Ambienti organizohet ne holl te madh, korridor, dy ambiente pune, tualete, ballkon me pamje te lire. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri shume mire i administruar, security 24 h. Per me teper informacion…

Jepet me qira ambient 107 m2…

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT NE…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Jepet me qira ambient per zyre ose banim ne qender te Tiranes prane 9-katsheve. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per me teper jeni te lutur te na kontaktoni…

Jepet me qira ambient per zyre…

Ambient me qera Myslym Shyri per zyra, studio, klinike Ambient me qera Myslym Shyri…

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €750,00

Rr. Myslym Shyri. Prane Shallvareve. Jepet me qera 2+1. Akses ne rruge. Prane TMobile. Sip. 120 M2. Kati 2. I pershtatshem per Zyra, Studio, Klinike, Agjensi, Mini Apartamente. 750€ +355692505887

Rr. Myslym Shyri. Prane…

 

Nuwe ernstige lening geleentheid Nuwe ernstige lening…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 22-06-17
 • Cmimi: €2.000,00

Kry jou lening tussen die besonder veilig Jy benodig geld leen tussen individue om te gaan met finansiële probleme om uiteindelik breek die dooiepunt wat veroorsaak banke, deur die verwerping van jou lening aansoek lêers Ek is 'n individu finansiële…

Kry jou lening tussen die…

 

dyqan dyqan

Tirane
 • Publish Date: 05-05-17
 • Cmimi: €2.500,00

jap dyqan me qera ne unazen e re shume i pershtacem per cdo lloj aktiviteti,lokal zyra,berber,parukeri,etj.50m

jap dyqan me qera ne unazen e…

Tirane   05-05-17 dyqan €2.500,00

JAP AMBIENT ME QERA JAP AMBIENT ME QERA

Tirane
 • Publish Date: 31-03-17
 • Cmimi: €2,60

JAP AMBIENT ME QERA,KATI I TRETE, I PERSHTATSHEM PER CALL-CENTER,RROBAQEPESI,MAGAZINE. KA ASHENSOR PER NJEREZ DHE PER MALLRA. SIPERFAQJA 600M2,NE KUSHTE TE MIRA

JAP AMBIENT ME QERA,KATI I…

JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO JAP MAGAZINE 85 M2, PRANE…

Tirane
 • Publish Date: 20-02-17
 • Cmimi: €30.000,00

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO, PERBALLE PALLATIT ALSION, JAP MAGAZINE, BODRUM ME SIPERFAQE 85M2, E PERSHTATSHME PER MAGAZINE, KANTINE VERE, RROBAQEPSI, KEPUCARI, ETJ. QERAJA 30.000 LEK/ MUAJ. QERAXHIU DO TE PAGUAJ EDHE TATIM QERANE. CEL.…

PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE…

 

Ambjent komercial me qira perballe shkolles Petro Nini Ambjent komercial me qira…

Tirane
 • Publish Date: 07-02-17
 • Cmimi: €1.650,00

200m2 me ambjente te perbashketa ose 174m2 ambient open space me dy zyra te mbyllura i modelueshem. Rr Sami Frasheri siper ish Carrrefurit tani Dimstel hyrja nga rruga kryesore. Mundesi reklamimi ne facade per show room ,zyra ,spa etj 1564 euro me gjithe…

200m2 me ambjente te…