Dyqan Dyqan

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI 2,SH 1,AP 1. Ne kryqezimin Varri Bomit( tregu fruta-perime) ne rrugen kryesore.Shitet dyqan me siperfaqe te brendeshme 23.5m +aneks dhe ballkon.Pervec qe ndodhet buze rruges kryesore dhe tregut fruta perime ka avantazhin enje…

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI…

Tirane   11-09-18 Dyqan €75.000,00

SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA 30VJETOR TEK RRAPI SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet dyqan me verande tek lagja 30vjetori tek RRAPI , 50m larg rruges kryesore internacionale , me fasade reklamimi . dyqani eshte 36m2 + veranda 12m2 , i larte 3.2m , dyani eshte i ndar nje mjedis dhome + ankesi + banjo... cmimi 60.000euro i…

Shitet dyqan me verande tek…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   26-06-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

Shitet ose Jepet me Qera Magazine Shitet ose Jepet me Qera…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo…

SHITET ose Jepet me Qera…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   14-05-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

"SUPER OKAZION GODIN UNAZA E RE " BUZE RRUGE "SUPER OKAZION GODIN UNAZA E…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18

Super Okazion! Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes ne adresen Unaza e re,buze rruges kryesore,pike strategjike. .Ndertese e rikonstruktuar dhe me te gjitha parametrat…

Super Okazion! Shitet Godine 2…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI PALLATIT SPORTIT,PERBALLE TIRANABANK NE RRUGE KRYESORE! SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €92.000,00

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI PALLATIT SPORTIT,PERBALLE TIRANABANK,NE RRUGE KRYESORE!DYQANI SHITET PER ARSYE EMIGRIMI!CMIMI I DYQANIT ISHTE 1850 EURO M2,ULET NE 1700 EURO M2!

SHITET DYQANI 54 M2,PERBRI…

 

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 16-04-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   16-04-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00