SHITET ambjent biznesi ne Kamez SHITET ambjent biznesi ne…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €450.000,00

Ne Tirane ne zonen e Kamzes SHITET ambient biznesi i perbere nga ndertese 3 kate me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe truall me siperfaqe 1.800 m2. Ndertesa perbehet nga 3 kate ku kati perdhe me siperfaqe 177 m2 sherben si magazine ose repart pune, kati i…

Ne Tirane ne zonen e Kamzes…

SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED DELIU ZONA FRESKU TIRANE SHITET DYQAN TE RR.MUHAMED…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €63.000,00

SHITET DYQAN- me sip 60 metra katror cmimi 63000 EURO , tek rruga Muhamed Deliu ZONA fresku , 10 metra nga rruga 60 metra katror me certifikate pronesie e hipotekuar i rregulluar me dy porta ka dhe rruge nga krahu tjeter i pallatit, vendodhja prane ,…

SHITET DYQAN- me sip 60 metra…

Shes Ambient per biznes Shes Ambient per biznes

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18
 • Cmimi: €310.500,00

Shes ambient te favorshem per cdo lloj biznesi. Ka mundesi ndarje ne tre dyqane.Eshte 135 mq. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim,ne nje kompleks te ri pallatesh ne rrugen Don Bosco, perball ish Filantos.dhe ne krah te Gjykates Administrative. Ka ambient te…

Shes ambient te favorshem per…

Tirane   19-09-18 Shes Ambient per biznes €310.500,00
 

Dyqan Dyqan

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €75.000,00

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI 2,SH 1,AP 1. Ne kryqezimin Varri Bomit( tregu fruta-perime) ne rrugen kryesore.Shitet dyqan me siperfaqe te brendeshme 23.5m +aneks dhe ballkon.Pervec qe ndodhet buze rruges kryesore dhe tregut fruta perime ka avantazhin enje…

RRUGA: QEMAL STAFA,PALLATI…

Tirane   11-09-18 Dyqan €75.000,00

SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA 30VJETOR TEK RRAPI SHITET DYQAN ME VERANDE LAGJA…

Qarku i Beratit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €60.000,00

Shitet dyqan me verande tek lagja 30vjetori tek RRAPI , 50m larg rruges kryesore internacionale , me fasade reklamimi . dyqani eshte 36m2 + veranda 12m2 , i larte 3.2m , dyani eshte i ndar nje mjedis dhome + ankesi + banjo... cmimi 60.000euro i…

Shitet dyqan me verande tek…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   26-06-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

Shitet ose Jepet me Qera Magazine Shitet ose Jepet me Qera…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 m2 , vendqendrim per parking , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo…

SHITET ose Jepet me Qera…

Shitet biznesi Shitet biznesi

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18
 • Cmimi: €1,00

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Shitet biznesi. Gur natyral…

Shitet dyqan 22 m2 Shitet dyqan 22 m2

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €26.400,00

Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m², me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehë, grila të brendshme, vetratë xhami, wc, aparat i brendshëm për matjen e…

Shitet dyqan në zonën e…

Tirane   14-05-18 Shitet dyqan 22 m2 €26.400,00
 

"SUPER OKAZION GODIN UNAZA E RE " BUZE RRUGE "SUPER OKAZION GODIN UNAZA E…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18

Super Okazion! Shitet Godine 2 kateshe multifunksionale.Me siperfaqe totale 388.1m² .ndodhur ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes ne adresen Unaza e re,buze rruges kryesore,pike strategjike. .Ndertese e rikonstruktuar dhe me te gjitha parametrat…

Super Okazion! Shitet Godine 2…