Cmimi : €450.000,00 Tirane ROLAND
06-11-18 12 Hits


Ne Tirane ne zonen e Kamzes SHITET ambient biznesi i perbere nga ndertese 3 kate me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe truall me siperfaqe 1.800 m2. Ndertesa perbehet nga 3 kate ku kati perdhe me siperfaqe 177 m2 sherben si magazine ose repart pune, kati i pare dhe i dyte me siperfaqe 236 m2 secili sherbejne si zyra dhe ambjente sherbimi. Ndertesa e cila ka sistem ngrohje ftohje qendrore dhe eshte e monitoruar me sistem kamerash eshte e pershtatshme per qender administrate kompanish, qender magazinim shperndarje te produkteve te ndryshme, qender kursesh profesionale etj. Pozicioni strategjik dhe afersia me rrugen e bejne ambjentin shume funksional.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi 450.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com

Kamez


  Send Message


QR code

Related ads

shitje

Ap 2+1 me sip 75.1m2 kati i 5 Rr "Sitki Çiço" perballe maternitetit te ri Tirane

Shitet lokal ne Yzberisht

Lokali ka ambjent te lire per te shfrytezuar Ka 2 banjo dhe nje oxhak per furre buke cmimi i diskutueshem 68 m2 Tirane

Shitet dyqan 45 m2 tek Kompleksi HOME PLAN

Zona/Rruga : Kompleksi HOME PLAN, afer klubit sportiv Partizani Shitet Dyqan 45 m2 , i pajisur me Hipoteke. Vendndodhja: Tek kompleksi HOME PLAN , afer Klubit Sportiv Partizani. Dyqani ndhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , zone qe ka perspektive… Tirane

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 3.000 m² (prane aeroportit tè rinasit)

Zona/Rruga : prane aeroportit tè rinasit Shes magazine 500 metra plus truall 1200 metra plus toke 1000 deri 4000 metra me energji elektrike e rrethuar me avlli me hipoteke me marreveshje 0682221053 0697702475 meigeuro@gmail.com Tirane

Shitet dyqan 113m2.Çmimi total 120000 €

OKAZION!!! Rr.Ferid Xhajko! Shitet dyqan 113 m2, me hipoteke. Aktualialisht I dhene me qera. Lartesia 4.2 m. me linje tre fazore. Tirane

 
Report this ad