Tirane, ofroj vend pune operator/e italisht (Astir) Tirane, ofroj vend pune…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €350,00

Ifs Call Center kerkon operatore per gjuhen italiane per punesim te menjehershem!! Kriteri baze per punesim: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperienca perben avantazh Ofrojme: -Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune -Pagese fikse te larte dhe…

Ifs Call Center kerkon…

elitemedspa elitemedspa

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €200,00

Elite Medspa& Wellness , qendra me e madhe dhe me e re ne Tirane shpall te lira vendet e meposhtme: 1. Parukiere 2.Specialiste per thonj 3.Estetiste Kusht i domosdoshem : a)Eksperienca ne pune b)Diploma perkatese Kandidatet e interesuara te…

Elite Medspa& Wellness ,…

Tirane   11-09-18 elitemedspa €200,00

Ori farma Ori farma

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kerkojm Farmacist/e turni i trete

Kerkojm Farmacist/e turni i…

 

Drejtues Marketingu Drejtues Marketingu

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18

Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant per Drejtues Marketingu! Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë: Të ketë diplomë universitare në Marketing Të ketë eksperiencë pune Të ketë eksperiencë në hartimin dhe zbatimin e strategjive…

Pespa Alumin ve ne dispozicion…

Kopshti Kolopucat Kopshti Kolopucat

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kopshti Kolopucat kerkon staf akademik te kualifikuar : Kerkon edukatore kopshti , me arsimin parashkollor , eksperienca e punes eshte avantazh Mosha 25-45 vjec . Kerkon edukatore cerdhe ,preferohet infermjeri ,eksperienca e punes eshte avantazh .…

Kopshti Kolopucat kerkon staf…

MARKET DURRESI. Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere MARKET DURRESI. Durres, ofroj…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere ne nje supermarket kerkohet: – sistemuese – punonjese banaku – kasiere Ofrojme : - Pagesa te kenaqshme. - Sigurime Shoqerore. Te interesuarit te dergojne CV ME FOTO ose te paraqiten prane…

Durres, ofroj vend pune…

 

Laborante dentare Laborante dentare

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kerkojme laborante dentare me ose pa eksperience pune. Adresa: Rruga e Elbasanit, te ish dega e thesarit, Tirane. Paga e kenaqshme. Tel : 0688411208

Kerkojme laborante dentare me…

OFROJ PUNE OFROJ PUNE

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kerkojme vajza per pune zyre ! 1.Te dije shume mire gjuhen angleze (eshte prioritet) , gjermanishtja perben avantazh 2. Te dije te perdore sistemin galileus gjithashtu perben avantazh Te interesauarat te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682267221

Kerkojme vajza per pune zyre !…

Mbc Inovation Lab search operators for customer service. Mbc Inovation Lab search…

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18

Mbc Inovation Lab is an international company that works in the Italian market and that Albanian for several years. Mbc Inovation Lab with offices in Tirana search operators for customer service. Is required: - Good knowledge of the English and Italian…

Mbc Inovation Lab is an…

 

Kompani Dezinfektimi kërkon të punësojë ndihmës për shërbimet e dezinfektimit Kompani Dezinfektimi kërkon të…

Tirane
 • Publish Date: 26-06-18

Kompani Dezinfektimi kërkon të punësojë ndihmës për shërbimet e dezinfektimit në ambientet publike si shkolla, spitale, restorante, etj, i cili duhet të plotësojë këto kritere: Kandidati duhet të jetë me moshë deri në 40 vjeç; Fizikisht i aftë për të…

Kompani Dezinfektimi kërkon të…