Tirane MCB Innovation lab
15-03-18 7 Hits


Kerkohet
Njohje e mire e gjuhes italiane
Aftesi shume te mira komunikimi

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Ose na kontaktoni ne: recruiting@mbccallcenter.com
Tel: +355 699575562

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh


  Send Message


QR code

Related ads

Durres, Account Manager

ProData Durrës në kuadër të zgjerimit të stafit kërkon te punësojë Account Manager !!!!Puna konsiston në kufje në menaxhimin e klientëve dhe furnitorëve tanë italianë. Personat e interesuar duhet te plotësojnë te paktën këto kushte: Tirane

TELEDELTA. Kerkojme Operatore Pagesa Deri Ne 450 Lek Ora

Kerkojme 20 operatore OUTBOUND per krijimin e grupit te ri!!! APLIKO SA ME SHPEJT Nese jeni te lodhur nga fushatat mbi telefonine dhe energjine elektrike ne jemi vendi ideal per ju! Kerkojme operatore per gjuhen italiane per fushata mbi shitjen e… Tirane

Kerkohet Staf Hoteli ****

Per hapjen e hotelit te ri “Premium Beach Resort”, ne Golem, po kerkojme te punesojme staf per pozicionet e meposhtme: Recepsionist Barist Kamarier Personat duhet te kene eksperience pune mbi tre vjet Te komunikojne shume mire ne gjuhen angleze dhe… Tirane

Tirane, ofroj vend pune part time Supervizore dhe operatore

Elvetia International Group sh.p.k eshte ne kerkim te supervizoreve dhe operatoreve telefonik outbound per fushate luce/gas Enel Energia dhe Telecom Italia Ofrohet kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar. Paga neto orare deri ne 280 lek +bonuse.… Tirane

LIFE SH.P.K. CERCA DATA ENTRY, STOMATOLOGIA

LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in… Tirane

 
Report this ad