Tirane MCB Innovation lab
16-03-18 13 Hits


Per te perzgjedhurit ofrojme:
Pagese 250 leke/ora.
Bonuse gjithnje ne rritje
Trajnime te vazhdueshme
Kontrate ne baze te ligjit shqiptar
Mundesi rritjeje

Kerkohet
Njohje e mire e gjuhes italiane
Aftesi shume te mira komunikimi

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Ose na kontaktoni ne: recruiting@mbccallcenter.com
Tel: +355 699575562

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh,


  Send Message


QR code

Related ads

OPERATORI CAMPAGNA TELECOM

Sei pronto per affrontare una nuova sfida, stimolante e soprattutto molto redditizia? MBC InnovationLab, società internazionale di servizi alle imprese, con sede anche a Tirana, sta cercando 200 OPERATORI DI CALL CENTER da inserire nella campagna di… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Banakiere

Kerkohet banakiere(femer) me eksperience pune Mosha ne 30-40 vjece. Pagesa 30.000 leke/muaj dhe siguracionet e paguara. Lokali ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit. Te ineteresuarit te kontaktojne ne : cel: +355692062443… Tirane

Tirane, ofroj vend pune teknik

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine. Kriteret per punesim: - Njohje e mire… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Kerkohet Arkitekt me Eksperience

Studio Projektimi me eksperience shumevjeçare ne tregun Shqiptar kerkon te punesoje Arkitekt: - Te jete i Diplomuar per Arkitekture (Preferohet te kete studiuar jashte vendit) - Te kete experience pune mbi 5 vjet. - Te kete njohuri te mira te gjuhes… Tirane

Tirane, ofroj vend pune PUNETORE/SANITARE (F)

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te… Tirane

 
Report this ad