Tirane visjan
08-10-18 54 Hits


kerkohet shitese per tabako shop, rimbushje shitje cigare dhe aksesor tel.
orari eshte 8-3 nje here ne jave pushim. rroga 15000 lek.

adrresa ne fund te rruges se burgut (rruga jordan misja) sa zbret shinat e trenit. nr tel 0697208877/0698888003

ne fund te rruges se burgut (rruga jordan misja) sa zbret shinat e trenit


  Send Message


QR code

Related ads

Durres, ofroj vend pune Kuzhinier/e

Hotel "Grand" ne Golem Durres kerkon te punesoje Kuzhinier/e, te jete mbi 25 vjec. Rroga e kenaqshme. Hoteli ka nje kapacitet prej 80 personash dhe do te qendroje i hapur gjate gjithe vitit. Cel. : 0692051536 Tirane

Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

La Boheme Restorant kerkon : Kamarier Restoranti Kanditati duhet të plotesoje karakteristikat e mëposhtme: • Eksperience pune në Bar- Restorant • Njohuri bazë të gjuhës Angleze. Aplikimi: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi… Tirane

Tirane, ofroj vend pune part time Operator

Target Land è una brillante ed innovativa società di servizi alle imprese che si occupano di prevendite telefoniche di biglietti per assistere a spettacoli teatrali. Per l’ampliamento del nostro call center di Tirana, stiamo ricercando operatori con le… Tirane

MBC cerca WEB DESIGNER

Per la nostra sede di Tirana cerchiamo una figura di WEB DESIGNER da inserire nella nostra divisione IT. La figura dovrà collaborare con i colleghi delle varie aree su progetti interni e commissionati da clienti esterni e su progetti interni al gruppo. La… Tirane

KERKOHEN KONSULENTE PER AUTONOLEGGIO

Per te perzgjedhurit ofrojme: Pagese 250 leke/ora. Bonuse gjithnje ne rritje Trajnime te vazhdueshme Kontrate ne baze te ligjit shqiptar Mundesi rritjeje Kerkohet Njohje e mire e gjuhes italiane Aftesi shume te mira komunikimi Ftojme te gjithe te… Tirane

 
Report this ad