Tirane MCB Innovation lab
09-03-18 18 Hits


Kerkohet:
- Njohje e mire e gjuhes italiane.

Ofrojme:
-Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit
-Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar
-Pagese per ore pune 230 Lek /ore
-Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave.
-Ambjent mikprites
-Mundesi rritjeje.


Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona (nga ora 10:30 deri ne 18:30) ose dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne: recruiting@mbccallcenter.com
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Cell: +355 699575562

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3,


  Send Message


QR code

Related ads

KERKOJME OPERATORE TELEFONIE

Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane. Ofrojme: -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit -Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar -Pagese per ore pune 230 Lek /ore -Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave. -Ambjent mikprites… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Financiere, Punonjese salle

"AnA2011"sh.p.k kerkon te punesoje: Financiere (femer) Aplikantja duhet te plotesoje kriteret: -Arsimi i larte dega Ekonomi Finance -Te kete experience pune. -Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze. -Te zoteroje mire programin Financa 5. Punonjese… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Drejtues/e te Deparamentit te Shitjeve.

Billa & Co Shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje nje Drejtues/e te Deparamentit te Shitjeve. Kriteret e aplikimit: - Minimalisht 5 vjet eksperience… Tirane

MBC cerca TEAM LEADER

Ti piacerebbe diventare un CONSULENTE MARKETING.Ti piacerebbe diventare un LEADER all'interno di un azienda dinamica, solida, innovativa e con tante prospettive di crescita? MBC InnovationLab, con sede anche a Tirana, sta cercando TEAM LEADER (Google e… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Operator/e i gjuhes FRENGE!

Kerkohen te punesohen Operator/e telefonike qe kane njohuri shume te mira te gjuhes FRENGE si dhe eksperience pune ne kete fushe. Te interesuarit mund te dergojne CV e tyre ne adresen e e-mail : enea.bardhi@helvetica-assurances.ch Nxitoni te dergoni… Tirane

 
Report this ad