Tirane MCB Innovation lab
15-03-18 12 Hits


Kerkohet:
Njohje e mire e gjuhes italiane
Eksperience e meparshme ne fushaten e energjise

Ofrojme:

Kontrate pune sipas ligjit shqiptar
Pagese dhe bonuse te kenaqshme
Trajnime periodike
Ambjent dinamik dhe motivues

Mundesi rritjeje.

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona (nga ora 10:30 deri ne 18:30) ose dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne: recruiting@mbccallcenter.com
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Cell: +355 699575562

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, ofroj vend pune Language Coordinator

eppc kërkon Language Coordinator për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë më të mëdha ndërkombëtare në fushën e përkthimeve . Përgjegjësitë Kryesore: 1. Përcakton, planifikon dhe koordinon punën e përkthyesve të brendshëm dhe të jashtëm duke… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Pozicione te ndryshme pune ne kompani te huaj

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Drejtues/e te Deparamentit te Shitjeve.

Billa & Co Shpk, nje kompani e re, dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, kerkon te punesoje nje Drejtues/e te Deparamentit te Shitjeve. Kriteret e aplikimit: - Minimalisht 5 vjet eksperience… Tirane

MBC sta cercando TEAM LEADER

Ti piacerebbe diventare un CONSULENTE MARKETING.Ti piacerebbe diventare un LEADER all'interno di un azienda dinamica, solida, innovativa e con tante prospettive di crescita? MBC InnovationLab, con sede anche a Tirana, sta cercando TEAM LEADER (Google e… Tirane

Tirane, ofroj vend pune Web Editor

Nje oferte pune per gjithesecilin prej jush! Kerkohet Web Editor Orari i punes: 9:30-19:00 Njohuri shume te mira ne te folur dhe te shkruar ne gjuhet: Anglisht dhe Italisht. Ofrohet kontrate e rregullt pune sipas Kodit te Punes se Republikes se… Tirane

 
Report this ad