Tirane MCB Innovation lab
15-03-18 8 Hits


Kerkohet:
Njohje e mire e gjuhes italiane
Eksperience e meparshme ne fushaten e energjise

Ofrojme:

Kontrate pune sipas ligjit shqiptar
Pagese dhe bonuse te kenaqshme
Trajnime periodike
Ambjent dinamik dhe motivues

Mundesi rritjeje.

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten per interviste prane zyrave tona (nga ora 10:30 deri ne 18:30) ose dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne: recruiting@mbccallcenter.com
Adresa: Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3, apartamenti n.13
1001 Tirana, Albania
Cell: +355 699575562

Rr. Kavajes, qendra e biznesit, pallati 13 katesh, nr.3


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, ofroj vend pune Shitese

Oxys Store, me rastin e zgjerimit te stafit, kerkon te punesoj personel per shitje direkte. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email-it oxys.store1@gmail.com, cv duhet te jete e shoqeruar me foto. Ne kete pozicion jane te ftuar te aplikojne… Tirane

PUNESIM NE DUBAI PER TE GJITHE TE INTERESUARIT 18 – 35 vjec.

SHEIKH ZAYED PARK - DUBAI * OFERTE PUNESIMI PER TE GJITHE TE INTERESUARIT NGA 18- 35 VJEC. Attraction attendants_______________$550 Kercimtar / Akrobat________________$1300 ​ Ndihmes Kuzhinier/e (Commis Chef) _______$900 Supervizor/e Resorti… Tirane

Cercasi Operatori Telefonici

MBC cerca 184 operatori telefonici per assunzione immediata. Si richiede: Buona conoscenza della lingua italiana. Esperienza lavorativa in Call Center. Offriamo: Orari flessibili di lavoro (dalle 10:00-21:00). Contratto regolare di lavoro. Alta… Tirane

Dejavu bar kerkon kamariere femer

Dejavu Bar ne qytet studenti , tirane kerkon te punesoje kamariere femer . Paga edhe kushtet e punes te kenaqshme . Te interesuarat te paraqiten prane Dejavu Bar ne qytet studenti , rruga : Pjeter Budi , perballe me godinat 11 & 12 ose telefononi :… Tirane

ofroj vend pune Fadromist

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit… Tirane

 
Report this ad