Tirane kejda
06-06-16 43 Hits


Pershendetje,
Shes 2 bileta per ndeshjen Shqiperi vs Rumani qe zhvillohet ne Lyon te Frances ne daten 19/06/2016 21:00.

Cmimi I biletave eshte 55 euro te dyja (nen kosto)

Faleminderit

Cel. : 0672006667


  Send Message


QR code

Related ads

KERKOJME OPERATORE TELEFONIE PER FUSHATEN E ENERGJISE

Kerkohet: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperience e meparshme ne fushaten e energjise Ofrojme: Kontrate pune sipas ligjit shqiptar Pagese dhe bonuse te kenaqshme Trajnime periodike Ambjent dinamik dhe motivues Mundesi rritjeje Ftojme te gjithe te… Tirane

Tirane, ofrohen vende pune : Kryeredaktor

A1 Televizion vjen së shpejti në transmetim! Për t’ju bashkuar stafit tonë shpallen të lira këto pozicione pune, sipas përshkrimeve të detajuara në informacionin më poshtë: Kryeredaktor - Personi përgjegjës për redaksinë e lajmeve. Kriteret për këtë… Tirane

We Connect kerkon 120 operatore telefonie per punesim te menjehershem

We Connect kerkon 120 operatore telefonie per punesim te menjehershem Kerkohet Njohje e mire e gjuhes italiane dhe aftesi te mira komunikimi Ofrojme Kontrate sipas ligjit shqiptar ne fuqi Pagesa dhe bonuse nga me te lartat ne treg Ambjent serioz dhe… Tirane

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura.

OKAZION! Shes tavolina call center- i , kompjuter, karrige , thuajse te pa perdorura. Cmim i leverdishem! Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0696813457 Tirane

Tirane, shes Aparat fotografik PENTAX ESPIO 200 8 Leke

Aparat fotografik pentax espio 200 i ardhur nga Anglia pak i perdorur me manual perdorimi lente 48mm-200mm,Autofocus cdo 2 sekonda shkrepje,ISO 25 - 3200,auto flash,rregullimi i ngjyres se syve,me canten origjinale lekure,ekran shfaqes i numrit te fotove… Tirane

 
Report this ad