DELL Precision Workstation-Ram 22AL quad-core Xeon DELL Precision Workstation-Ram…

Tirane
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €479,00

Grafika FX Quadro FX4600 HDD 640GB INTEL Xeon Quad Core Ram 22AL

Grafika FX Quadro FX4600 HDD…

Ps3 me cip 9 Lojra te instaluara Ps3 me cip 9 Lojra te…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-03-16
 • Cmimi: €1,00

shitet ps3 me cip me 9 lojra te instaluara dy leva me te gjitha fishat dhe hdmi ps3 sapo esht ber me cip i perdorur ne shtpei me lojra me te fundit te instaluara dhe ne gjendje shum te mir pune.cmimi i diskuyueshem

shitet ps3 me cip me 9 lojra…

KARTE Grafike Profesionale FirePro V4800 KARTE Grafike Profesionale…

Tirane
 • Publish Date: 22-02-16
 • Cmimi: €50,00

ATI FirePro V4800 1GB GDDR5 E DEDIKUAR Maximum Rezolucioni Digital @ 60Hz 2560x1600 https://www.sapphirepgs.com/productdetail.asp?IDno=7&lang=eng Dyqani ndodhet ne "Unaze Te Re" perball karburant Kastratit

ATI FirePro V4800 1GB GDDR5 E…

 

Karte Grafike QUADRO 4000 2GB DDR5 Karte Grafike QUADRO 4000 2GB…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €1,00

Karte Grafike QUADRO 4000 2GB DDR5 Per me shume klikonin ne linkun me poshte! http://www.nvidia.com/object/product...o-4000-us.html Ky produkt ka 1 muaj Garanci! Cel. : 0694339723

Karte Grafike QUADRO 4000 2GB…

R&R Computer OFRON PRODUKTE ME ''PRIMA'' KESTE R&R Computer OFRON PRODUKTE ME…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €1,00

R&R Computer Service OFRON PRODUKTE ME ''PRIMA'' KESTE NE ''BKT''

R&R Computer Service OFRON…

USB flash USB KINGSTONE ORIGINAL 32 GB USB flash USB KINGSTONE…

Tirane
 • Publish Date: 19-02-16
 • Cmimi: €14,00

USB KINGSTON ORIGINAL 32 GB OKAZION 1.900 LEK SASI E LIMITUAR! USB KINGSTONE DT-101 G2 32 GB 1900 LEK USB KINGSTON 8 GB 800 LEK USB SANDISK ORIGINAL 16 GB 1200 LEK SSD KINGSTONE 300V 120 GB 8000 LEK SSD SANDISK ULTRA PLUS 120 GB 8000LEK SSD ADATA SP900…

USB KINGSTON ORIGINAL 32 GB…

 

Durres SHES EKRAN KOMPIUTERI MODEL KEYMAT CMIMI 3000 Leke Durres SHES EKRAN KOMPIUTERI…

Tirane
 • Publish Date: 21-01-16

OKAZION SHES EKRAN KOMPIUTERI MODELI KEY MAT 15" POLC ME GJITH MBAJTESEN E TAVOLINES .MODEL NO:710A.I BARDH.CMIMI 3000 LEK TE REJA .PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0696599893. NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE. Cel. : 0696599893

OKAZION SHES EKRAN KOMPIUTERI…

Durres, shes modem wales per internet teknollogjia fundit gjermane 5.000 Leke Durres, shes modem wales per…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 17-12-15

OKAZION shes modem wiles,per lidhje interneti ne gjith shtepin ose ne lokale e restorante .teknollogjia fundit GJERMANE. I RI FARE NE KUTI E MBYLLUR.CMIMI:5000 LEK TE REJA.PER KONTAKTIME NE NUMR CEL ;0696599893. Cel. : 0696599893

OKAZION shes modem wiles,per…

Tirane, shes Hard Disk Laptopi 250GB-3000 Leke Tirane, shes Hard Disk Laptopi…

Tirane
 • Publish Date: 03-12-15

Hard Disk Laptopi 250GB-3000 Leke Cmimi i padiskutueshem Faleminderit Cel. : 0692414764

Hard Disk Laptopi 250GB-3000…

 

Durres, Adapter Adapter Plastic Durres, Adapter Adapter…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 25-11-15

Adapter Plastic 12V 1A /cmimi 4.5 euro Adapter Plastic 12V 2A /cmimi 6.0 euro Adapter Plastic 12V 3A /cmimi 7.5 euro Adapter Plastic 12V 5A /cmimi 8.5 euro Bulevardi Epidamn, prane kollonave. Durres Cel. : 0692996118

Adapter Plastic 12V 1A /cmimi…