ofrojme trajnime IT Trajnim profesional " Rrjete Kompjuterike ICND1" ofrojme trajnime IT Trajnim…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Vazhdojne regjistrimet per kursin e Rrjeteve Kompjuterike, bazuar mbi objektivat e ICND1. Trajnohu ne TCT per tu pergatitur per te marre certifikaten Cisco CCENT. Zgjat 9 jave, 45 ore ne total dhe zhvillohet 2 here ne jave. Kushton 30 000 L Cdo gje…

Vazhdojne regjistrimet per…

Trajnime Profesionale IT ne TCT Trajnime Profesionale IT ne…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kurset e verës në TCT: 1. Diagnostikim/Riparim PC 2. Rrjete kompjuterike ICND1 3. LINUX Server Administrator 4. Programim C++ 5. Programim JAVA 6. Programim Web PHP Per tu bere pjese e trajnimeve, si dhe per cdo informacion na kontaktoni: e-mail:…

Kurset e verës në TCT: 1.…

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM,…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të…

Ne ju ofrojmë produkte të…

 

Tirane, ofroj vend pune operator/e italisht (Astir) Tirane, ofroj vend pune…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €350,00

Ifs Call Center kerkon operatore per gjuhen italiane per punesim te menjehershem!! Kriteri baze per punesim: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperienca perben avantazh Ofrojme: -Ambjent te kendshem dhe zyre komode pune -Pagese fikse te larte dhe…

Ifs Call Center kerkon…

elitemedspa elitemedspa

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €200,00

Elite Medspa& Wellness , qendra me e madhe dhe me e re ne Tirane shpall te lira vendet e meposhtme: 1. Parukiere 2.Specialiste per thonj 3.Estetiste Kusht i domosdoshem : a)Eksperienca ne pune b)Diploma perkatese Kandidatet e interesuara te…

Elite Medspa& Wellness ,…

Tirane   11-09-18 elitemedspa €200,00

Ori farma Ori farma

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kerkojm Farmacist/e turni i trete

Kerkojm Farmacist/e turni i…

 

Drejtues Marketingu Drejtues Marketingu

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18

Pespa Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant per Drejtues Marketingu! Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë: Të ketë diplomë universitare në Marketing Të ketë eksperiencë pune Të ketë eksperiencë në hartimin dhe zbatimin e strategjive…

Pespa Alumin ve ne dispozicion…

Kopshti Kolopucat Kopshti Kolopucat

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kopshti Kolopucat kerkon staf akademik te kualifikuar : Kerkon edukatore kopshti , me arsimin parashkollor , eksperienca e punes eshte avantazh Mosha 25-45 vjec . Kerkon edukatore cerdhe ,preferohet infermjeri ,eksperienca e punes eshte avantazh .…

Kopshti Kolopucat kerkon staf…

MARKET DURRESI. Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere MARKET DURRESI. Durres, ofroj…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €25.000,00

Durres, ofroj vend pune sistemuese, punonjese banaku, kasiere ne nje supermarket kerkohet: – sistemuese – punonjese banaku – kasiere Ofrojme : - Pagesa te kenaqshme. - Sigurime Shoqerore. Te interesuarit te dergojne CV ME FOTO ose te paraqiten prane…

Durres, ofroj vend pune…

 

Laborante dentare Laborante dentare

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kerkojme laborante dentare me ose pa eksperience pune. Adresa: Rruga e Elbasanit, te ish dega e thesarit,Tirane. Paga e kenaqshme. Tel : 0688411208

Kerkojme laborante dentare me…