Trajnime IT Trajnime IT

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18

Dominusoft, të fton ti japësh vlerë e të zhvillosh njohuritë e tua në: -Web Design -Web Development -Asp.Net -Mobile&Cloud -Linux -Java -Graphic Design

Dominusoft, të fton ti japësh…

Kurse ne gjuhe te huaja Kurse ne gjuhe te huaja

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18

Dominus Language strukture e Dominusoft Training lancon kurse ne gjuhet: Norvegjisht Gjermanisht Anglisht Metodat më të mira të mësimdhënies Pedagogë të huaj e shqiptarë të cilët do të bëjnë të mundur që keto gjuhë ti mësoni po aq mirë sa gjuhën…

Dominus Language strukture e…

KUZHINIER/ AS.KUZHINIER KUZHINIER/ AS.KUZHINIER

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €650,00

Duke filluar nga muaji Nentor 2018, Menaxherët e Kompanisë Costa Crociere, do të jenë vazhdimisht në Shqipëri, për të testuar nga afër dhe rekrutuar në bashkëpunim me TSTS Group, kandidatët për vendet e punës të ofruara në bordin e Anijeve të kësaj…

Duke filluar nga muaji Nentor…

 

Kerkohet shitese Kerkohet shitese

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18

kerkohet shitese per tabako shop, rimbushje shitje cigare dhe aksesor tel. orari eshte 8-3 nje here ne jave pushim. rroga 15000 lek. adrresa ne fund te rruges se burgut (rruga jordan misja) sa zbret shinat e trenit. nr tel 0697208877/0698888003

kerkohet shitese per tabako…

Kerkoj te punesoj Kamarier /Banakier (vajze-djale) Kerkoj te punesoj Kamarier…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €20.000,00

Bar Polis kerkon te punesoj Kamarier /Banakier (vajze-djale) Adresa rruga Jordan Misja Paga 20.000 lek ne muaj + sigurimet cel 0698888003

Bar Polis kerkon te punesoj…

Kerkoj shitese Kerkoj shitese

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18

Kerkoj te punesoj nje shitese me kohe te plote ne nje biznes familjar. Kandidatja duhet te jete e sjellshme dhe e komunikueshme dhe mosha 30- 45 vjece.

Kerkoj te punesoj nje shitese…

 

Kompania "EMKO" sh.p.k Kompania "EMKO" sh.p.k

Tirane
 • Publish Date: 19-09-18

Kompania "EMKO" sh.p.k kerkon te punesoje : * Arkitekt me ose pa eksperience pune te jete i afte ne programet Autocad// Sketchup / dhe te ket njohuri mbi programet "CNC" * Saldator me te pakten 4…

ofrojme trajnime IT Trajnim profesional " Rrjete Kompjuterike ICND1" ofrojme trajnime IT Trajnim…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Vazhdojne regjistrimet per kursin e Rrjeteve Kompjuterike, bazuar mbi objektivat e ICND1. Trajnohu ne TCT per tu pergatitur per te marre certifikaten Cisco CCENT. Zgjat 9 jave, 45 ore ne total dhe zhvillohet 2 here ne jave. Kushton 30 000 L Cdo gje…

Vazhdojne regjistrimet per…

Trajnime Profesionale IT ne TCT Trajnime Profesionale IT ne…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18

Kurset e verës në TCT: 1. Diagnostikim/Riparim PC 2. Rrjete kompjuterike ICND1 3. LINUX Server Administrator 4. Programim C++ 5. Programim JAVA 6. Programim Web PHP Per tu bere pjese e trajnimeve, si dhe per cdo informacion na kontaktoni: e-mail:…

Kurset e verës në TCT: 1.…

 

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM,…

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €1,00

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre. Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin. Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane. Produktet tona janë miqësore me mjedisin. Tek ne do të…

Ne ju ofrojmë produkte të…