shitet step (Orbit Trek Elite) shitet step (Orbit Trek Elite)

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €140,00

Shitet nje step Orbit Trek ELite, pothuajse i paperdorur dhe me cmim shume te arsyeshem

Shitet nje step Orbit Trek…

Makineri per Granulimin e Plastikes Makineri per Granulimin e…

Qarku i Durrësit
 • Publish Date: 26-06-18

Shiten Makineri per Copetimin , Larjen dhe Granulimin e Plastikes (PP, HDPE, LDPE ) 1. Sharre zinxhir 2. Sharre Disk 3. Granulator 4. Copetues Plastike 5. Centrifuge 6. Tharese 7. Vaske per Larje 8. Transportues Cmimi I arsyeshem Cel : 0694064514

Shiten Makineri per Copetimin…

shitet toke pran rruges se arbrit shitet toke pran rruges se…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €80,00

shitet tok okazion pran rruges se arbrit

shitet tok okazion pran rruges…

 

NDARJE QERAJE NDARJE QERAJE

Tirane
 • Publish Date: 19-10-17
 • Cmimi: €25.000,00

Don Bosko, Pallatet e Arabit. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje shtepi 2+1, 2 ballkone, kati 8 me ashensor, e mobiluar totalisht, kushte shume te mira. Aktualisht jetojne 2 vajza. Qeraja 25.000 leke total. Tel. 0698461040

Don Bosko, Pallatet e Arabit.…

Tirane   19-10-17 NDARJE QERAJE €25.000,00

Restorant New King House kerkon te punesoje Kamarier/e Banakier/eMotorrist Restorant New King House…

Tirane
 • Publish Date: 09-10-17

Restorant New King House kerkon te punesoje kamarier/e restoranti me eksperience ( paga starton 35000 leke ), Banakier/e me eksperience, Motorrist ( paga starton 50000 leke ). Te interesuarit mund te na telefonojne ne numrat tane te telefonit: 0672220009,…

Restorant New King House…

Botcho Hips and Bums Enlargement Cream +27735172085 dr.mamadonnah Botcho Hips and Bums…

Kosovë
 • Publish Date: 04-10-17
 • Cmimi: €100,00

Botcho Hips and Bums Enlargement Cream +27735172085 dr.mamadonnah HIPS AND BUMS BREAST HERBAL ENLARGEMENT CREAMS AND PILLS. the formula that comes out of herbal extracts combined with the herbal cream and hydro gel supplements will stimulate fat…

Botcho Hips and Bums…

 

Oferta e shpejtë dhe e besueshme e kredisë Oferta e shpejtë dhe e…

Rajoni i Gjakovës
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Oferta e shpejtë dhe e besueshme e kredisë Hi! Unë jam huadhënës midis individit. Bëjmë pagesa legjitime dhe ligjore, ne ofrojmë nga 2000 € në 800000 € me një normë interesi prej 3% në vit. Jemi në dispozicion për të ndihmuar këdo që është i gatshëm dhe i…

Oferta e shpejtë dhe e…

Kredia me normë të ulët Kredia me normë të ulët

Tirane
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Kredia me normë të ulët Përshëndetje, Në këtë periudhë të krizës financiare të përhapur në botë dhe për t'ju ndihmuar të përballoni agregatet e krijuara, përfitoni nga kredia ime e shpejtë e kredisë dhe zgjidhni të zgjidhni projektin tuaj të ri të jetës.…

Kredia me normë të ulët…

Mbështetja financiare midis individëve Mbështetja financiare midis…

Rajoni i Ferizajit
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Mbështetja financiare midis individëve Përshëndetje, Specializuar në fushën e kreditimit ndërmjet individëve, ne ofrojmë shërbimet tona për të gjithë individët me moral të mirë. Norma e interesit që varion nga 2 në 3.5% në vit ndryshon në varësi të shumës…

Mbështetja financiare midis…

 

Oferta e arsyeshme e kredisë individuale Oferta e arsyeshme e kredisë…

Qarku i Korçës
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Oferta e arsyeshme e kredisë individuale Përshëndetje, Z. dhe znj Unë kam një kapital prej 5.000.000 € që do të përdoret për të dhënë hua afatshkurtra dhe afatgjata nga 2000 deri 500.000 € për çdo person serioz që dëshiron këtë hua. 2% deri në 4% interes…

Oferta e arsyeshme e kredisë…