Cmimi : €300,00 Tirane Eriona
06-11-18 14 Hits


Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ,kati 6 mbrapa casa italia (pallat i ri).

Mbrapa casa italia pall.i ri


  Send Message


QR code

Related ads

Led

Reja ne trim e Forta Super Tirane

Tirane, shes kapake pusetash, gize sferoidale Gjermane_Cmimi 6'900 Leke

Shes kapake pusetash gize sferoidale Gjermane, -fuqi mbajtese per kamiona, diametri 600 mm -me certifikate dhe garanci Cmimi 6'900 leke/copa Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682073731 Faleminderit! Tel. :… Tirane

4 Goma +Disqe Fordi 215-40-17 Pirelli

Disqet ne gjendje te shume te mire .gomat. 70% ,pirelli te katra ne nje lule. 2Cope 215 -40-17. 2-Cope. 205-40-17 Tirane

DYSHEKE GJERMANE

Dysheke latexs 100/100 natyral me veshje aloe vera, dysheke memory form me 3 dhe 5 shtresa, poket spring me shtrese latexs dhe memory, me veshje argon oil dhe silver. Tirane

Traktor me rimorko me bateri per femije

Shitet nje loder femijesh, traktor me bateri 12v se bashku me rimorkon. Femija mund ti hypi dhe ta ngase per xhiro. Eshte shume material cilesor (jo loder kineze) eshte prodhim Gjerman. Made in Germany. Bateria ju ka vendosur e re. Eshte perdorur shum… Tirane

 
Report this ad