Cmimi : €20.000.000,00 Tirane Emanuela
15-10-18 25 Hits


Shitet tokë me sipërfaqe prej 350 m katror në nje zone shumë interessante të Kamzës. Toka ndodhet pak metra larg rrugës kryesore.

Çmimi: 20.000.000 lekë

20emanueladumani01@gmail.com


  Send Message


QR code

Related ads

Tirane, OFERTE shes dritare druri masiv per tualete, bodrume, magazina, cilesi Gjermane duke filluar nga 65 Euro

Shes dritare druri masiv te reja, per tualete, bodrume, magazina, origjina e mallit Gjermane, me 2 kanata dopio xham, hapje vertikale dhe horizontale, permasat jane: -120 cm x 60 cm cmimi 85 Euro -120 cm x 50 cm cmimi 75 Euro -100 cm x 50 cm cmimi 65… Tirane

Tirane, kerkohet Agjent/e Imobiliare

Kryemadhi Imobiliare kerkon Agjent Imobiliar ne terren. Te interesuarit te plotesojne kriteret e meposhtme: - Arsim i Mesem i detyrueshem ( avantazh arsimi i larte). - Eksperience mesatare ne sektorin e shitjeve. - Aftesi te mira komunikuese, negociuese… Tirane

Ofrojme pune

Kerkojme asistente dentare te diplomuar ne fakultetin e Stomatologjise, me eksperience oune dhe te njoh mire gjuhen italjane. Te interesuarat te dergojne CV-in (ne gjuhen italjane) ne adresen e E-mail: cdi.al@hotmail.it Tirane

shes biciklete mountainbike GHOST

Shitet biciklete mountainbike GHOST - 200 Euro - gjermane ne gjendje shume te mire. Ngjyra e verdhe . shitet per arsye mos perdorimi Cel. : 0696042801 Tirane, Tirane

Shes separe druri

Ne gjendje perfekte,shume praktike,ngjyra e bardhe me rrota levizese. Separeja sherben per zbukurim dhe ndarje ambjentesh. Tirane

 
Report this ad