Jepet me qera apartament 2 +1 130m mbrapa casa italia cmimi 30.000leke i diskutueshem Jepet me qera apartament 2 +1…

Tirane
 • Publish Date: 06-11-18
 • Cmimi: €300,00

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ,kati 6 mbrapa casa italia (pallat i ri).

Jepet me qera apartament 2+1 i…

Shitet Shitet

Tirane
 • Publish Date: 15-10-18
 • Cmimi: €20.000.000,00

Shitet tokë me sipërfaqe prej 350 m katror në nje zone shumë interessante të Kamzës. Toka ndodhet pak metra larg rrugës kryesore. Çmimi: 20.000.000 lekë

Shitet tokë me sipërfaqe prej…

Tirane   15-10-18 Shitet €20.000.000,00

Shes furre buke 4 Kate me Gaz nafte dhe dru, marka Polin. Itlaine Shes furre buke 4 Kate me Gaz…

Tirane
 • Publish Date: 08-10-18
 • Cmimi: €2.500,00

Shes furre buke 4 Kate me Gaz

Shes furre buke 4 Kate me Gaz

 

shitet step (Orbit Trek Elite) shitet step (Orbit Trek Elite)

Tirane
 • Publish Date: 11-09-18
 • Cmimi: €140,00

Shitet nje step Orbit Trek ELite, pothuajse i paperdorur dhe me cmim shume te arsyeshem

Shitet nje step Orbit Trek…

shitet toke pran rruges se arbrit shitet toke pran rruges se…

Tirane
 • Publish Date: 14-05-18
 • Cmimi: €80,00

shitet tok okazion pran rruges se arbrit

shitet tok okazion pran rruges…

NDARJE QERAJE NDARJE QERAJE

Tirane
 • Publish Date: 19-10-17
 • Cmimi: €25.000,00

Don Bosko, Pallatet e Arabit. Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ne nje shtepi 2+1, 2 ballkone, kati 8 me ashensor, e mobiluar totalisht, kushte shume te mira. Aktualisht jetojne 2 vajza. Qeraja 25.000 leke total. Tel. 0698461040

Don Bosko, Pallatet e Arabit.…

Tirane   19-10-17 NDARJE QERAJE €25.000,00
 

Restorant New King House kerkon te punesoje Kamarier/e Banakier/eMotorrist Restorant New King House…

Tirane
 • Publish Date: 09-10-17

Restorant New King House kerkon te punesoje kamarier/e restoranti me eksperience ( paga starton 35000 leke ), Banakier/e me eksperience, Motorrist ( paga starton 50000 leke ). Te interesuarit mund te na telefonojne ne numrat tane te telefonit: 0672220009,…

Restorant New King House…

Kredia me normë të ulët Kredia me normë të ulët

Tirane
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Kredia me normë të ulët Përshëndetje, Në këtë periudhë të krizës financiare të përhapur në botë dhe për t'ju ndihmuar të përballoni agregatet e krijuara, përfitoni nga kredia ime e shpejtë e kredisë dhe zgjidhni të zgjidhni projektin tuaj të ri të jetës.…

Kredia me normë të ulët…

Oferta e kredisë midis serioz dhe të sinqertë në 72h Oferta e kredisë midis serioz…

Tirane
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Oferta e kredisë midis serioz dhe të sinqertë në 72h Oferta e kredive hipotekare midis individëve me normë prej 2%, Ne jemi një shërbim i huadhënies së parave ndërmjet individëve që ndihmon të gjithë ata që kanë nevojë për kredi, ne mund t'ju bëjmë një…

Oferta e kredisë midis serioz…

 

Kredia me normë të ulët Kredia me normë të ulët

Tirane
 • Publish Date: 26-08-17
 • Cmimi: €1.000,00

Kredia me normë të ulët Përshëndetje, Në këtë periudhë të krizës financiare të përhapur në botë dhe për t'ju ndihmuar të përballoni agregatet e krijuara, përfitoni nga kredia ime e shpejtë e kredisë dhe zgjidhni të zgjidhni projektin tuaj të ri të jetës.…

Kredia me normë të ulët…